Rize'nin bu ilçesinin talihsizliği bitmiyor

 Adı sellerle gündeme gelen Rize’nin Muradiye Beldesi’nde bu kez yol çöktü 

Rize'nin bu ilçesinin talihsizliği bitmiyor
banner432

Adı son dönemde sellerle ve dere yatağındaki binalarla gündeme gelen Rize’nin Muradiye beldesi Kömürcüler köyünde bu kez asfalt yol çöktü. 

Rize’de 2 Ağustos tarihinde şiddetli yağış nedeniyle meydana gelen selin sembolü haline gelen merkeze bağlı Muradiye Beldesi, Kömürcüler Köyü’nde yıkımı tamamlanan 7 katlı binanın hemen yakınındaki asfalt yolun altındaki eski taş köprünün dün kendiliğinden yıkılmasının ardından köprü üzerindeki asfalt yolda geniş çaplı bir delik oluştu. Oluşan çökme nedeniyle bölgede araçların buraya düşmemesi için tedbir alınırken, meraklı vatandaşlar zaman zaman yolda durarak deliği inceledi. 

Öte yandan bölgeye asfalt dökülmeden önce köylülerin köprünün yıkılarak yeniden yapılmasını istediği ancak köprünün tarihi bir köprü olduğu gerekçesiyle yıkılmayarak asfalt yolun mevcut köprünün üzerinden geçirildiği öğrenildi. 


 


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
meteor
meteor - 10 ay Önce

Talihsizlik meteor düşerse, yıldırım düşerse olur. Yanlış imalat ve hatalı malzeme kullanımından dolayı oluşan kazalar talihsizlik olarak adlandırılamaz.

ÇAĞRIBEKAR
ÇAĞRIBEKAR - 10 ay Önce

TALİHSİZLİK Mİ???

İlçe mi belde mi
İlçe mi belde mi - 10 ay Önce

Başlıkta ilçe haberde belde karar verin komşu ilin yerleşim yerinin adına. Ayrıca bu imar hatası doğanın değil

SIRADAKİ HABER

banner426

banner443