banner556

Rize'de vatandaşlara çağrı! Yasak değil ama...

Rize Valiliği'nden 'Gönüllü' sokağa çıkma yasağı çağrısı.

Rize 11.04.2020, 08:00
Rize'de vatandaşlara çağrı! Yasak değil ama...

Rize Valiliği tarafından yapılan açıklamayla Rize'de gönüllü sokağa çıkma yasağının uygulanması için vatandaşlara çağrıda bulunuldu.

Rize Valiliği, İçişleri Bakanlığı tarafından 30 büyükşehir ve Zonguldak’ta bu gece yarısından itibaren başlatılan sokağa çıkma yasağının Rize’de gönüllü olarak uygulanmasına davet etti.

Rize Valiliği'nin sosyal medya hesabından yapılan paylaşımda "Değerli Rizeli Hemşerilerimiz, İçişleri Bakanlığınca büyükşehirlerde ilan edilen sokağa çıkma yasağını Rize’nin tamamında 'GÖNÜLLÜ' olarak uygulamaya davet ediyoruz. İlimiz için hep birlikte bunu başaralım. Rize, 48 saat dışarı çıkma!" ifadelerine yer verildi.

Rize Valiliği'nden 'Gönüllü' sokağa çıkma yasağı çağrısı

Yorumlar (1)
nmd ktnci 10 ay önce
sayin rizeli kardesler vali beyin ogutunu tutun bak ben 70 yasindayim istanbulda 65 ustu yasak olali disari cikmadum neden bilirmisiniz ilk once torunum icin genc delikanli oglum icin hanimum icin akraballarim icin ve milletim icin disaricikmadim biz yaslilar kendimizi dusunmuyorsak bile bunlari dusunrcegiz eger bunlara birsey olursa vicdan azabi cekeri busozum butun rizeli hemserilerime bilhasa 65yas ustu biz gibi yaslilara bu valibeyin talimatina uyun acil hastaliklar baska tabi bak yoksa 65 yasustu biz yaslilari toplarlar sabun fabrikasina atarlar bizden de iyi sabun olmaz ama idare eder sabuna cok ihtiyac var onun icin disari cikmayalim tabi bu sakasi yoksa bskarsun inanan olur Allah hepimizi korusun oz rizeli hrmserunuz nimet ketenci cayeli limankoylu uskudar istanbul

Gelişmelerden Haberdar Olun

@