Rize'de iş makinesi alev aldı, kimse durmayınca isyan etti

Rize'de, yol yapım çalışması sırasında iş makinesi aniden alev aldı. Operatör Yılmaz Kabil, yoldan geçen sürücülerden yardım istedi. Ancak sürücüler durmadı. Çevredeki esnafın müdahale ettiği yangın söndürüldü.

Rize 22.07.2020, 17:01
Rize'de iş makinesi alev aldı, kimse durmayınca isyan etti

Rize'de Cumhuriyet Caddesi'nde, belediye ekiplerince yol yapım çalışması sırasında bir iş makinesinin motoru alev aldı. Paniğe kapılan operatör Yılmaz Kabil, araçları durdurarak yardım istedi ancak sürücüler durmadı. Operatörün yardımına koşan esnaf, yangın tüpü ile alev alan iş makinesini söndürdü. 

İş makinesi operatörü Yılmaz Kabil, ‘’İnsanlar çok değişti. Yardımsever insan kalmadı. Burada makinanın yandığını gördükleri halde araçlarından bir yangın tüpü çıkarıp vermediler. Sağ olsun esnaf arkadaşlar kısa sürede yardımımıza yetişti. Büyümeden yangını söndürdük’’ dedi.

Yangına müdahale eden esnaf Uğur Kaytaz ise, "Makinanın yandığını gördüm. Arabalar geçiyor burada kimse yardım etmedi. Hepsinde ufak da olsa yangın tüpü vardır. Kimse çıkarıp yangın tüpü vermedi. Ben de çıkardım tüpü verdim. Bu makinada 81 milyonun hakkı vardır. Allah göstermesin bir patlama olur bir şey olur. Büyümeden söndürdük" diye konuştu. 

Rize'de iş makinesi alev aldı, kimse durmayınca isyan etti

,Rize'de iş makinesi alev aldı, kimse durmayınca isyan etti

Yorumlar (4)
OFLU TÜRK 4 ay önce
DOĞRU YARDIM ETMELERİ GEREKİR.PEKİ SENİN ARAÇTA NİÇİN YANGIN SÖNDÜRÜCÜ YOK BAK LAZIM OLUYORMUŞ BU DERS OLSUN EN BÜYÜĞÜNDEN AL KOY ARACINA.SONRA BOŞUNA BAĞIRMA.
Alperen bozkurt 4 ay önce
Yanlis anlamayinda bilal erdoganin memleketi yollar bir makine üzülmeyin
yakun 4 ay önce
Bu adam herhalde salak. Araçlar neden duracak ki? Kazandığını onlara mı veriyorsun? Sen bu ülkeyi yönetenlerden akıllı değilsin, bırak yansın. Kaza, kader dersin olur biter.
Mesut 4 ay önce
Kimsenin arabasında yangın tüpü yokki

Gelişmelerden Haberdar Olun

@