banner556

Rize'de aynı aileden 5 kişi, koronavirüs kurbanı

Rize'de aynı aileden 5 kişi koronavirüs nedeniyle hayatını kaybetti.

Rize 11.12.2020, 14:57
Rize'de aynı aileden 5 kişi, koronavirüs kurbanı

Rize'de aynı aileden 5 kişi, yaklaşık 1 ay içerisinde koronavirüsten hayatını kaybetti. Aileden 7 kişinin daha koronavirüs tedavisi gördüğü öğrenildi. 

İstanbul’da yaşayan Muhammet Genç ve oğlu Burak Genç’e, rahatsızlanınca götürüldükleri hastanede koronavirüs testi yapıldı. Test sonuçları pozitif çıkan Muhammet Genç hastanede, oğlu Burak Genç ise evde tedaviye alındı. Evde izole olan Burak Genç, geçirdiği kalp krizi sonucu 6 Kasım’da hayatını kaybetti. Burak Genç’in cenazesi, memleketi Rize’nin Güneysu ilçesine bağlı Gürgen köyünde toprağa verildi.

BABASI DA KURTARILAMADI

Burak Genç’in ölümünün hastanede durumu ağırlaşan babası Muhammet Genç de 12 Kasım'da yaşamını yitirdi. 3 çocuk babası Muhammet Genç, salgın tedbirleri altına kılınan cenaze namazının ardından, daha önce oğlunun defnedildiği kabristanlıkta, gözyaşları arasında defnedildi.

AYNI AİLEDEN 3 KİŞİ DAHA ÖLDÜ

Genç ailesinden Ali Genç’in dün, İbrahim Genç’in (53) geçen hafta, Bünyamin Genç’in (36) de 10 gün gün önce koronavirüsten hayatı kaybettikleri belirtildi. Aynı aileden 7 kişinin de koronavirüs tedavisi gördüğü öğrenildi. 

Yorumlar (6)
Pandemi Yalan 1 ay önce
yeter artık insanları öldürmeyi bırakın gencecik çocuk koronavirüsten değilde ilaçlar yüzünden kalp krizinden ölüyor. neden koronavirüsten vefat edenlere otopsi yapılması yasak vefatların virüsten değilde ilaçlardan olduğu anlaşılırsa yüklü tazminatlarla karşılaşılacak
doktor 1 ay önce
evde kalp krizi geçirmiş. ilaç kullandığını nerden biliyorsunuz?
virüsten değil de ilaçlardan dolayı insanların öldüğüne dair tek bir tane BİLİMSEL kanıtınız var mı. tek bir tane!
covid vefatlarına otopsi yasak değil. adli tıp kurumunda gayet de yapılıyor. otopsinin şartları bellidir. otopsi için adli vaka olması lazım. o yüzden herkese yapılmıyor. ama yapılanlar var.
böyle konuşarak vebale giriyorsunuz. ben doktorum. ilaç kullanmayıp ağır geçiren çok hastam var. ayaktan atlatan hasta da olması ilaçların işe yaramadığını göstermez.
Kemal 1 ay önce
Senin gibi cahiller yüzünden ölüyor. Pandemi yalan diyen, bana birşey olmaz diyenler yüzünden ölüyor. Aşıda çip var, ilaçlar zararlı diyenler yüzünden ölüyor
gerçektaraftar 1 ay önce
Allah rahmet eylesin.. aileye sabırlık versin..
katakulli 1 ay önce
bizden de var olum , her sey yalan ,
rıza 1 ay önce
Aynı aileden bu kadar ölüm de genetiğin çok önemli olduğunu gösteriyor. İlaçlar zararlı diyenlere sorarım; bu aileye mi zararlıydı ilaçlar, ölmeyen nasıl ölmüyor? Coronavirüs bazılarımız için ölümcül, ilaç ve aşı kimse için ölümcül değil

Gelişmelerden Haberdar Olun

@