banner556

Rize'de aralık ayının son gününde denize girdiler

Rize'de bir grup arkadaş aralık ayının son gününde denize girdiler.

Rize 31.12.2020, 17:21 31.12.2020, 17:25
Rize'de aralık ayının son gününde denize girdiler

Rize'nin Fındıklı ilçesinde Belediye Başkanı Şahin Çervatoğlu ve beraberindeki bir grup arkadaşı, 2020 yılının son gününde denize girdi.

Rize'nin Fındıklı ilçesinde Belediye Başkanı Ercüment Şahin Çervatoğlu, Fındıklı Esnaf Odaları Başkanı Şakir Erduran ve beraberindeki Fındıklılı vatandaşlar yılın son gününde yazdan kalma güneşi fırsat bilerek denize girdi.

Olayın spontane geliştiğini dile getiren Başkan Çervatoğlu “Tamamen spontane gelişen, Esnaf Odası Başkanımızın havanın güzelliğini kullanarak 'Denize girer miyiz?' diye sormasıyla ortaya çıkan bir durum oldu. Gençlerle birlikte havanın sıcaklığından da faydalanarak denizin tadını çıkardık. Aslında buda iklim değişikliğinin ne boyuta vardığını, Karadeniz’i ciddi anlamda etkilediğini gösteriyor. Biz işin keyfini böyle çıkardık. Karadeniz sadece yeşili ile mavisi ile değil her haliyle yaşanabilir bir yer olduğunu göstermek istedik” ifadelerini kullandı.

Rize'de aralık ayının son gününde denize girdiler

Rize'de aralık ayının son gününde denize girdiler

Rize'de aralık ayının son gününde denize girdiler

Yorumlar (8)
Remzi 4 hafta önce
Eeeee nede olsa yılbaşı ruslarda modadır yılbaşında kari erkek karışık denize girerler...
Hakkı 3 hafta önce
Senin gibi yobaz bir olmalarından iyidir.
Kemal 3 hafta önce
Remzi bey, sapık tecavüzcülere de bir lafın var mı yoksa onlara kızmıyor musun?
hasan 3 hafta önce
zihniyetin...
fırat 4 hafta önce
korona yok mu orada
Mamut 3 hafta önce
Maskesiz olmaz korona var
...... 3 hafta önce
CHP belediyeciliginden ancak bu beklenir, çalışıyor gibi görün, zaten yapılmışin ismini değiştirip üstüne yat, sonra engelleniyoruz diye çivi bile çakma, haa unutmadan bir de mesai arkadaşlarını taciz et, tecavüz et. Ondan sonra senden iyisi yok.
Lazuri 3 hafta önce
Hakkı yobazlikla ne alakası var yorumun kardeş erkeklerle denize girmenin namahrem olduğunu söylüyor senin böyle düşünmen gerici zihniyetten etkilendiğini gösteriyor. Buda bizi üzüyor

Gelişmelerden Haberdar Olun

@