Ortahisar Milli Eğitim ile Rize arasında işbirliği

Ortahisar İlçe Milli Eğitim Müdürü Şükür Köse, beraberinde Özel Büro çalışanları ile birlikte Rize Milli Eğitim Müdürü Ahmet Hamdi Yılmaz ve AR-GE birimi çalışanlarını ziyaret ederek işbirliği konusunda görüş alış verişinde bulundular.

Rize 23.11.2017, 13:05
Ortahisar Milli Eğitim ile Rize arasında işbirliği

Beraberinde Rize Milli Eğitim Şube Müdürü Hasan Tekke ve AR-GE çalışanları ile birlikte Ortahisar İlçe Milli Eğitim Müdürü Şükür Köse ve Özel Büro çalışanlarını makamında ağırlayan Rize Milli Eğitim Müdürü Ahmet Hamdi Yılmaz karşılıklı işbirliğinden ve ziyaretten memnuniyetlerini dile getirdiler. Karşılıklı bilgi ve tecrübelerini paylaşmanın önemine değinen Müdür Yılmaz, her türlü işbirliğini açık olduklarını belirtti.

ŞÜKÜR KÖSE’DEN TEŞEKKÜR

Karşılıklı işbirliğinden son derece memnun kaldıklarını belirten Ortahisar İlçe Milli Eğitim Müdürü Şükür Köse, her alanda işbirliğine hazır olduklarını söyledi. Kendilerine gösterilen ilgiye teşekkür eden Şükür Köse ,”Karşılıklı paylaşacağımız mutlaka güzel projelerimiz vardır. Rize AR-GE ve Ortahisar Özel Büro olarak önemli çalışmalarımız var. Birlikte ortak proje de hazırlayabiliriz” dedi. Toplantı karşılıklı iyi niyet temennisiyle sona erdi.
 
 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@