banner556

İstanbul'dan Rize'ye gelip koronavirüsü yaydılar!

İstanbul'da yakalandıkları Korona virüsü Rize'ye gelerek komşularına bulaştırdılar

Rize 07.04.2020, 22:48
İstanbul'dan Rize'ye gelip koronavirüsü yaydılar!

İstanbul’dan eşiyle Rize’nin Çayeli ilçesine bağlı Madenli Beldesi’ne gelen bir çiftin ve onlarla temasa geçen bir başka çiftin korona virüs testi sonucu pozitif çıktı. Çiftlerle temasta bulunan 5 kişi daha karantinaya alındı.


Vaka Rize’nin Çayeli ilçesine bağlı Madenli Beldesi’nde yaşandı. İstanbul’da bir yakının evinde olan F.K. eşi S.K.’yi arayarak İstanbul’a gelip kendisini almasını ve Rize’ye getirmesini istedi. Bunun üzerine S.K. İstanbul’a giderek eşini aldı ve birlikte Rize’ye geldiler. Rize’ye geldiklerinde ise komşuları M.Ş. ve Ü.Ş. ile temas eden F.K. ve eşi S.K. yakalandıklarını fark etmedikleri Korona virüsü onlara da bulaştırdı. F.K. ve eşi S.K. ile M.Ş. ve eşi Ü.Ş. Korona virüs teşhisi ile tedavi altına alınırken, çiftlerle temasta bulunan diğer 5 kişi de karantinaya alındı. Korona virüs ile mücadele tedbirleri kapsamında beldede toplam 9 pozitif vaka çıkmasıyla alınan tedbirler daha da arttırıldı.

Yorumlar (11)
ts61 10 ay önce
odun kafalılıkta level atlıyorlar artık sosyal mesafe olacak diye bas bas bagıyor televizyonlar bu nasıl bir vurdum duymazlıktır sorumsuzluktur ...
Vatandas 10 ay önce
Rizeliyse normaldir ,
Kıro 10 ay önce
Eyleme geçmiş cehaletten daha korkunç birşey yoktur
Ayip yaa 10 ay önce
Sorumsuzlukta son nokta.Rizeli ya kendini garantiye almis sozde memleketimdeyim bana bisey olmaz kafasinda
Sinan 10 ay önce
Rıuzeliyim da korona benden korksun usağum
Şener Gürman 10 ay önce
Çay işi Rizeliyi kötü yakacak.
durin 10 ay önce
bunla sağlık teröristleridir insanların hayatlarını kaybetmelerine sebep oldular bu ve bunun gibi insanlar yargılanıp en ağır cezayı almalıdır
Vatandaş 10 ay önce
Adamlar WhatsApp ile haberleşip kontrol noktalarını atladılar. Normal zamanda memlekete gelmek akıllarına bile gelmezken buralarda yaşayan insanları zor durumda bırakıyorlar. Sadece rize değil Trabzon ve ilçeleride böyle boş beleş insanlarla dolu. Allah bildiği gibi yapsın bunları.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@