Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan teşkilata mesaj

Cumhurbaşkanı Erdoğan Danışma Meclisi toplantısında teşkilata mesaj gönderdi.

Rize 07.08.2017, 19:35 07.08.2017, 20:53
Cumhurbaşkanı Erdoğan'dan teşkilata mesaj

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, Rize'de İl Danışma Meclisi toplantısında konuştu. Erdoğan, "Bizim Türkiye Cumhuriyet Devleti'nden başka hiçbir devletimiz yoktur. Kim ne derse desin, hikaye" dedi.
 

Cumhurbaşkanı Erdoğan, Rize'de yaptığı konuşmada "Teşkilatlarımızın bir kısmında metal yorgunluğu emareleri gördüğümü çeşitli defalar dile getirdim. Büyük kongre sürecimizi de fırsat bilerek teşkilatlarımızda kapsamlı bir değişim yapmak durumundayız. Genel Başkan olarak bu konuda kararlıyım" dedi. Cumhurbaşkanı, "Milletimizin bizden beklentilerini karşılayabilecek donanıma ve dinamizme sahip arkadaşlarımızla yolumuza devam edeceğiz. 'Ben belediye başkanıyım' havasından geçilmiyorsa yandık. 'E ben bakanım' yanından havasından geçilmiyorsa yandık. Yahu mütevazi ol. Öncelikle bizim AK Partililer olarak sapasağlam durmamız lazım. Bencillik batağında çırpınan defolu kişilerle böyle bir mücadeleyi yürütemeyiz" ifadelerini kullandı.

AK Parti Genişletilmiş Rize İl Divanı Toplantısı’nda konuşan Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın sözleri özetle şöyle:


TEŞKİLATLARA ÖNEMLİ MESAJ

AK Parti teşkilatlarına mesaj veren Erdoğan, "Ben partimizin kuruluşunda emeği geçen tüm kardeşlerime vefa borcumuzun olduğuna inanıyorum. Bu kardeşlerimizle şu andaki kardolarımızın irtibatı devam etmelidir. Onlarla beraber yolculuğa devam etmeliyiz." diye konuştu.

"Defolu kişilerle mücadeleyi yürütemeyiz" diyen Erdoğan, "Şu bakanın, bu milletvekilinin, filanca yapının, falanca grubun değil. Davanın adamı olması şart" diye konuştu.
 

'BEN BELEDİYE BAŞKANIYIM, BAKANIM' HAVASINDAN GEÇİLMİYORSA YANDIK

Erdoğan şöyle konuştu: “Ben belediye başkanıyım” havasından geçilmiyorsa yandık. “E ben bakanım” yanından havasından geçilmiyorsa yandık. Yahu mütevazi ol. Tevazu ehli olarak halkımızla kucaklaşacağız, bütünleşeceğiz. Unutmayın Türkiye’nin yeni bir kurtuluş savaşı verdiği bir dönemdeyiz.

Hiçbir ihanete tahammül edemeyiz. İhanet edenleri görüyoruz. Tabanı ibadet, ortası ticaret, tavanı ihanet olanı gördük değil mi? Nerede şimdi? Pensilvanya’da. Bir kısmı cezaevlerinde, bir kısmı kaçmış vaziyette. Bunlarla biz mücadele veriyoruz. Bunlar FETO terör örgütü. Bir diğeri de malum PKK terör örgütü. Bir diğer de DEAŞ, bunlarla da mücadele veriyoruz. İşimiz öyle kolay değil. Öyleyse biz bu güzel milletimizi yanımıza alacağız. Biz gücümüzü önce haktan sonra halktan alacağız." 

Yorumlar (8)
Hüseyin Akyüz, almanya 3 yıl önce
Abiler,sayin RTE konustugu zaman güzel konusuyor AMA nedense aradan fazla zaman gecmeden tam tersini'de söyliyebiliyor,hangisine inanbilirimki,saygilar
Menşure 3 yıl önce
En büyük nefretimsin !
ali 3 yıl önce
aynen sevmiyorum hıc sevmedım dunya döndukce sevmeyecem
Mustafa aksoy 3 yıl önce
Asıl olan Türkiye defolu akpartiden kurtulmalı
Camoka 3 yıl önce
2019 seçimleri önemli çok önemli AK Parti çok kişiyi küstürdün Bu açık net sıkıntılı bir seçim süreci Şahsen ben oy vermeyeceğim AK Parti'ye Kim nereye verirse
ibrahim çevik 3 yıl önce
Defolularla olmaz demiş zat. Demekki akpartide inler cinler top oynayacak.. hatta genel başkan bile bulamayacaklar.
siyaset yalandır 3 yıl önce
aga kafa yormayın, ak partili bir tipitip çıkar anayasanın ilk 4 maddesi değişecek der, herkes türk olmak zorunda değil der ama yeni çıkarılan nüfus kimlik kartlarında uyruk T.C./TUR (türk) yazar. kısaca siyaseti büyükmeyin biri gider biri gelir T.C. ilelebet baki kalır.
ibrahim çevik 3 yıl önce
defolularla olmaz demiş. ozaman genel başkan kim olacak?

Gelişmelerden Haberdar Olun

@