7m

7m

hyundai

tamfinans

Bahçeli talimat verdi Kılıçdaroğlu'na ilk kandil Rize'den gitti!

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli’nin CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu'nun aydınlanması için her il teşkilatına talimat vermesi üzerine il kandil Rize’den CHP Genel Merkezi’ne doğru yola çıktı.

Rize 10.02.2022, 18:07
Bahçeli talimat verdi Kılıçdaroğlu'na ilk kandil Rize'den gitti!

Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Genel Başkanı Devlet Bahçeli, Kılıçdaroğlu’nun "Erdoğan 31 Aralık’ta imzaladığı zamları geri çekinceye kadar ben, bugünden itibaren gelecek hiçbir elektrik faturamı ödemeyeceğim" ifadeleri üzerine “Bu kapsamda, her il teşkilatımızın Kılıçdaroğlu’na bir kandil göndererek aydınlanmasına yardımcı olmasını bekliyor, bu talimatımı paylaşıyorum. Nasıl olsa Kandil’e yabancı değildir, nasıl olsa Kandil’in köhne ışığıyla yolunu bulmaya çalıştığını görmeyen de kalmamıştır” şeklinde tweet attı.

Bahçeli’nin tweeti üzerine harekete geçen MHP Rize İl Başkanlığı, CHP Genel Merkezi’ne Kemal Kılıçdaroğlu adına kargo yolu ile kandil gönderdi. Bahçeli’nin talimatını yerine getirdiklerini dile getiren MHP Rize İl Başkanı İhsan Alkan “Genel Başkanımız Dr. Devlet Bahçeli’nin az önce yaptığı paylaşımla CHP Genel Başkanı Sayın Kemal Kılıçdaroğlun'a kandil gönderilmesi talimatını aldık. Bunu kendimize bir emir olarak görüyoruz. Emredersiniz Sayın Genel Başkanım. İlk kandili de Cumhurbaşkanımızın kenti Rize'den gitmesini MHP İl Teşkilatı olarak istedik. Genel Başkanımızın emrin yerine getirdik. Kandilimizi de CHP Genel Başkanı Sayın Kılıçdaroğlu'na iadeli taahhütlü olarak gönderdik” ifadelerini kullandı.

Bahçeli talimat verdi Kılıçdaroğlu'na ilk kandil Rize'den gitti!


Yorumlar (8)
Ali KAYA 3 ay önce
Ben Kılıçdaroğlu'nun yerinde olsam her odaya Devlet Bahçeli'nin büyük boy fotoğrafını asarım. Çünkü ondan büyük ampul yok ki,
ercan 3 ay önce
Atatürk posteri mi yollayacak? O posteri ortağı Hdp kongresinde astırmayı denesin de görün neler oluyor? Sizi gidi Atatürk istismarcıları sizi !!
boş beleş bahçeli 3 ay önce
ben olsam mhp ye atatürk tablosu yollarım. madem herkes ışığını paylaşıyor bizde size ışığımızı yolluyoruz diye de lanse ederim.
hakan 3 ay önce
Siz de ona ip gönderin bi ara seçim meydanlarında sallardı. Kankası unutturdu ona belli ki
TS6161 3 ay önce
ercan bizce sen öcalanin resmini evine as,malum mektuplarini cok okudunuz TRT de.
AMPUL PATLATAN 3 ay önce
milletle dalda da geçiyorlar .
ne ellere kaldık yazık.
koca devleti soydular şimdi halkı soymaya başladılar YAZZIK.
Adnan 3 ay önce
Rizeden de böyle cahilce bir hareket şaşırtmadı. ülke batmış uğraştığınız işlere bak. yazıklar olsun sizlere...
komeralı 3 ay önce
mhp nin amblemini koltuk değneği olarak değiştirebilirsiniz

Gelişmelerden Haberdar Olun

@