7m


7m

hyundai

Akşener'den sorulan soruya tepki: Allah'a havale ediyorum

İYİ Parti Genel başkanı Meral Akşener kendisine Rize'de sorulan soruya tepki gösterdi.

Rize 20.05.2021, 17:24 20.05.2021, 19:18

İYİ Parti lideri Meral Akşener, Rize'nin İkizdere ilçesinde esnaf ziyareti yaptığı sırada, bir grubun tepkisi ile karşılaştı. Akşener'in yanına yaklaşan bir kişi, "PKK ile iş birliği yapan CHP ile neden birliktesiniz, açıklama yapar mısınız?" dedi. Akşener ise, "Yapmıyoruz kardeşim. Ezan saati iftira ediyorsunuz. Sizi Allah'a havale ediyorum" diyerek sert tepki gösterdi.

İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener, köylülere destek olmak için saat 11.00 sıralarında uçakla Trabzon Havalimanı'na geldi.

TEPKİYLE KARŞILAŞTI

Burada halk oyunları ekibinin horon gösterileri ile karşılanan Akşener, ardından kara yolu ile Rize'ye hareket etti. İl sınırında partililer tarafından karşılanan Akşener, İkizdere ilçesine geçti. Esnaf ziyaretinde bulunan Akşener'e bir grup, tepki gösterdi.

"AÇIKLAMA YAPAR MISINIZ?"

Akşener'in yanına yaklaşan bir kişi, "PKK ile iş birliği yapan CHP ile neden birliktesiniz? Açıklama yapar mısınız?" dedi.

"İFTİRA ATIYORSUNUZ"

Akşener ise, "Yapmıyoruz kardeşim. Ezan saati iftira ediyorsunuz. Sizi Allah'a havale ediyorum. Meral Akşener'e diyorsunuz. Megri megriyi ben mi söyledim? Osman Öcalan'ın mektubunu ben mi okuttun? Hadi oradan" diyerek tepki gösterdi.

POLİS ARAYA GİRDİ

Polisin araya girmesiyle gerginlik sonlanırken, Akşener, tepkiler üzerine esnaf ziyaretini iptal ederek ilçeden ayrıldı. Akşener, taş ocağına karşı çıkan Cevizlik ve Gürdere köyü halkı ile görüşmek üzere alana gitti.


Yorumlar (39)
Davut 1 yıl önce
Meral abla sen dert etme Allah iyinin yanındadır. Pkk ile görüşen şeref eksiği sahipleri şimdi konuşsun
davut 1 yıl önce
Terörü bitirmek için pkk ile görüşülmesini normal karşılayan akpliler bunu gitsin şehit ailelerine anlatsın. Adamı çıldırtmayın, az biraz ahlaklı olun be.
Haktan Şaşmaz 1 yıl önce
İbraam sen harbiden ibraamsın. Etrafında ne niye oldu diye anlayamayacak kadar ufku kıt aklı kıtsın.Anlamadığın işlerde yorum yapma. Git bak işine
şaadar 1 yıl önce
Burda kimse Recep düşmanı deyil, düşmanlık bop projesi ile büyük İsrail kurulmasına, bebek katillerinin TRT de öttürülüp oy istenmesine, düşmanlık mafya ile kol kola vatanın talan edilmesine, CIA ajanı fetö ile işbirliği yaparak Cumhuriyetin yıkılmasına, düşmanlık devletin 128 milyar dolarının buharlaştırılarak halkın aç işsiz aşısız bırakılmasına. Bunlara düşman olmayan varsa, kömüre makarnaya oy vermeye devam edebilir...
Kapılamayanlarımızdanmısınız. 1 yıl önce
Arkadaşlara şaşırmamak elde değil öyle bir paradox ki bu, iplerle bağlı olduğun hdpyi açıklayamıyorsun. pkkyı bitirmek için diyolog kurmak ile (ispanyada bu şekilde terör bitirildi) ; onunla işbirliği tutup bakanlık verip ülkeyi temellerinden sarsma yolunu seçmeyi bir tutarsanız izana ters düşersiniz. Bu hdp konusunda Mustafa DESTİCİ nin efsane açıklamasını video sitelerinden dinleyebilirsiniz.
İbraam 1 yıl önce
La bilenbiri, hadi PKK yı bitirmek için apo itinin ayağına gittiniz.. PKK yı TRT ye çıkarıp oy istemek nedir.fetö ile beraber nereye yürüyordunuz, mafya ile ortaklık yaparak neyi bitirecektiniz. Az adam taklidi yapın ya..
Trabzon 1 yıl önce
Davut kaç yaşındasın bilmem ama Biden in adamlarının yanındasın. Mesele RTE değil Türkiye... Bu sebeple bulunduğun laf söylediğiniz cepheye dikkat edin. Kime hizmet ettiğinizi iyi düşünün. Toprağın altı var. İnanan tabiki...
Bilenbiri 1 yıl önce
AKP PKK ile terörü bitirmek için görüştü... görüşür de... devlet bu... öğren..
Ya CHP PKK nın partisiyle niçin birlikte....!
Neyi bitirmek için,bi yaz da bilek....!
Allah bildiği gibi yapsın 1 yıl önce
Bunu soran kişi yada kişiler RTE a sormuşlarmi neden bukadar ulkemizi soydugunu? Allah akil fikir versin böyle saf akilsiz insankara
Beta Glukan 1 yıl önce
Neden çıkışı firarlarda arıyorsunuz. Vatandaş çok güzel okkalı bir soru sormuş verilecek cevap bulamayan kişide kaçmış akabinde tuttuğu kişilercede suç bastırma aksiyon senaryosu devreye konulup akşenere tepkilerini dile getiren vatandaşlarımız dikta ile bastırılmış. Özet bu cevap veremediğin yerde 'pu sana gidiyom ben' diyerek kaç kaçarken de mecazen tokatla...
Yusuf yıldız 1 yıl önce
akp camuru Devletimize çökmüştür net
Okan 1 yıl önce
Soru degilki hakaret.
Teröristlerin mektubundan medet umanlar,Sayin Aksenere hep falan filan diyor.
Utanin urahnin utanacak yüzünüz varsa.
Serko61 1 yıl önce
Hic kimsenin c başkanını katil netenyahuya benzetmeye hakkı yoktur ,bu büyük bir saygısızlıktır nokta.
Serko61 1 yıl önce
Seversin sevmessin ayrı konu ama bu ülkede içişleri bakanlığı yapmış m aksenerin c başkanına hakaret etmesi ilk önce kendi devlet geçmişine hakatettir tabi bunu anlayacak kapasiteniz varmı oda ayrı mesele..
Allah bildiği gibi yapsın 1 yıl önce
Degilmi sanki? Katile yataklık yapanda katil kadar sucludur
Berat 1 yıl önce
Senin savunduğun adamda kimseye hakaret etme hakkı yok özellikle vatandaşa hadi ordan işinize geldiği gibi konuşun ancak Allah var bunların hesabı sorulacak
yasar 1 yıl önce
sen halkın seçtiği kişiyi netanyahu ile eş tut, millet az bile yapmış.
OFLU61 1 yıl önce
makarnaci zat,netenyahunun israil madalyasi kimin bogazinda acaba
Vatandaş 1 yıl önce
Malesef bu memlekette umudum kalmadi
Ich 1 yıl önce
Yorum yazıp, Erdoğan düşmanlığı yüzünden Akşenere sahip çıkanlar; Erdoğan’ı eleştirebilirsiniz ama bunun yanında Akşenerin ve CHP bin hatalarını da dile getirin. O zaman inandırıcı ve adil olursunuz. Onu yapmazsanız, siz çirkef ak parti muhalifinden başka bir şey değilsiniz.
Misafir 1 yıl önce
Yapalım o zaman otobüs üzerinde miting yaptırılan dağdan inmiş teröristleri, trt konuşturulan osman öcalanı,şarkı söyletilen pkk lı şarkıcıyı ,kaybolan 128 milyarı konuşalım tabi konuşalımda kime senin gibi taş kafayamı
Bilenbiri 1 yıl önce
Yav he he .....HDP liler de koşa koşa AKP ye oy verdi ya....!
Hendek kazan arkadaşlar diyordu biri 1 yıl önce
antik kardeş. bakanlık sözü verildi bugün hdp ye birdaha söyleyeyim ittifak güruhu hdpye bakanlık sözü verdi. Bak birdaha diyeyim Bakanlık diyorum hdpye diyorum amaan neyseee . hee trt kürtler akpyede oy verildiydi hehe..hendekte dürüldü bu arada
antikus 1 yıl önce
hade lan ordan!! senin aga babainin ve sizin mantiginiz iste bu kadar, dogu eger size oy verirse sizin vatan perver kürt kardesleriniz oluyor ama muhalefet partisine oy verirse pkk,li terörist!! sizin trt,ye cikartip ropartaj yaptirdiginiz osman öcalan kanarya severler dernegi baskanimiydi???
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@