banner560

AK Partili vekiller Rize'de taş ocağındaki köylülerle görüştü

 AK Parti’li vekiller İkizdere'deki taş ocağıyla ilgili yöre halkıyla görüştü

Rize 30.04.2021, 21:27 30.04.2021, 21:34
AK Partili vekiller Rize'de taş ocağındaki köylülerle görüştü

Rize’de aralarında AK Parti Genel Başkanı Hayati Yazıcı ve Rize Valisi Kemal Çeber’in de bulunduğu heyet, İkizdere ilçesi Gürdere ve Cevizlik köyü halkı ile bir araya geldi.
Rize’nin İyidere ilçesinde deniz dolgusu üzerine yapılması planlanan Lojistik Merkez ve Liman Projesi inşaatı için taş alınması kararlaştırılan Gürdere ve Cevizlik köyünde, taş ocağının köylerine yapılmasını istemeyen vatandaşlar eylemlere başlamıştı. Yaklaşık 1 haftadır süren eylem yapan halkla görüşmek ve çalışmaları yerinde incelemek isteyen Rize Valisi Kemal Çeber, AK Parti Genel Başkan Yardımcısı ve Rize Milletvekili Hayati Yazıcı, Milletvekili Osman Aşkın Bak ve AK Parti Rize İl Başkanı İshak Alim bölgeye giderek gölge halkı ile bir araya geldi.
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Hayati Yazıcı vatandaşların kendisine 'Kimse bize bilgilendirme yapmadı' ifadelerine, "Bilgilendirme zamanında yapmadık, orası doğru" şeklinde cevap verdi. Bölgedeki buluşmada halk tedirginliklerini ve taş ocağını istememe sebeplerini heyete aktardı.Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (8)
davut 5 ay önce
Gelecek seçimde sandıkları patlatalım :))
Hüseyin 5 ay önce
Akpliler gelince yelkenler suya düşmüş hepsi yalan bunların olayları
Ozgur 5 ay önce
Kilicdar oğlu gitmiş olsaydı linç ederlerdi suçlu sensin diye
Laz 5 ay önce
Rize halkida ne yapmaya çalışıyor bi dik durun be kardeşim sağa sola yamulmayin seçim geldiği ders vermesini bilmiyoruz sonrada zirvaliyonuz size mustaak
Akp 5 ay önce
Hayaldi Gercek oldu.Kocaman Sifir puan.
Trabzonlu 5 ay önce
Beşli çetenin bir tanesi olan vatandaşa rant sağlamak için herkes teyakkuzda... Bu işten bir şey çıkmaz. Söylenen olur taş ocağı açılır. Köylünün yaptığı mücadele yanına kalır.
1Mayis 5 ay önce
1 Mayis Iscinin emekçinin Bayramı .
Ts can 5 ay önce
O oraya yapılacak o iş çözülecek gorursuuz

Gelişmelerden Haberdar Olun

@