banner539

banner526

banner533

banner513

3 aylık evliyken evi terk eden genç kadın bulundu!

Jandarma, 300 saatlik güvenlik kamerası kaydını izleyerek, genç kadının izini buldu.

Rize 10.07.2019, 20:15 10.07.2019, 20:17
3 aylık evliyken evi terk eden genç kadın bulundu!

Rize'de Çamlıhemşin'in Topluca köyünde oturan, 3 aylık evli ve 1,5 aylık hamile Başak Çamkerten, 24 Haziran'da evinden çıkıp, dönmedi. Eşinden haber alamayan Mehmet Çamkerten, jandarmaya kayıp ihbarında bulundu. Olay yerine gelen ekipler, arama çalışması başlattı. Köy ve çevresinde yapılan arama çalışmalarında, Başak Çamkerten'e ait bir ize rastlanılamadı. Genç kadının evi terk etmeden önce cep telefonunu alan eşi Mehmet Çamkerten ile tartıştığı öğrenildi. Eşine kızan kadının evi terk ederek ortadan kaybolduğunun belirlenmesi üzerine arazide yapılan arama çalışmaları durduruldu.

300 SAATLİK KAMERA KAYDI İZLENDİ

Rize ve Çamlıhemşin İlçe Jandarma Komutanlığı bünyesinde genç kadının bulunması için özel bir ekip kuruldu. Ekip, kadının ilçeden ayrıldığı andan itibaren izini sürerek, yaklaşık 300 saatlik güvenlik kamera kayıtlarını izledi.

İncelemeler sonucunda genç kadının Eskişehir'de bir evde olduğu belirlendi. Ulaşılan kadın, Aile Çalışma ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü'nce koruma altına alınarak, kadın sığınma evine yerleştirildi. Genç kadının eşi ile tartıştıklarını belirterek evden kaçtığı yönünde ifade verdiği öğrenildi.

Yorumlar (3)
tursun 1 yıl önce
vay nenem vay
Misir 1 yıl önce
Bu resimdekini görünce gelde kacma
idris 1 yıl önce
yahu adam altın gibi kadına böyle birşey yaparmı tipine bakarsan o kadın ona fazla güzel

Gelişmelerden Haberdar Olun

@