banner556

Torunlarının gözü önünde önce gelinini sonra kendini vurdu

Ordu’da kayınpeder, tartıştığı gelinini çocuk yaştaki 2 torununun gözü önünde vurup, ardından kendine sıktı

Ordu 29.11.2020, 16:50
Torunlarının gözü önünde önce gelinini sonra kendini vurdu

Ordu’nun Fatsa ilçesinde bir kişi, torunlarının gözü önünde önce kavga ettiği gelinini, ardından kendini tabancayla vurdu.

Olay, ilçeye bağlı Ayazlı Mahallesi’nde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, kayınpeder Mustafa B. (65) ile gelini Hülya B. (32) arasında ailevi nedenlerden dolayı tartışma çıktı. Tartışmanın büyüyüp kavgaya dönüşmesi üzerine gelin Hülya B., evden ayrılıp, baba ocağına dönmek istediğini söyledi. Bunun üzerine cinnet getiren kayınpeder Mustafa B. duruma sinirlenip, tabanca ile gelinini vurduktan sonra, kendine de ateş etti.

2 çocuğun gözleri önünde dehşet
Torunlarının gözü önünde önce gelinini sonra kendini vurdu

Torunlarının annesi olan gelinini, biri 6 diğeri ise 10 yaşındaki çocuklarının gözü önünde vuran kayınpeder ve gelini, ağır yaralandı. Durumun bildirilmesi üzerine olay yerine gelen 112 Acil Servis ekipleri, yaralıları alarak, kentteki çeşitli hastanelere götürdü.
Ağır yaralı olarak tedavi altına alınan gelin ve kayınpederin durumlarının ciddi olduğu öğrenilirken, polis ekipleri konuyla ilgili soruşturma başlattı.

Olayla ilgili Ayazlı Mahallesi Muhtarı Ali Şal, “Haberi alır almaz olay yerine geldim. Kayınpeder ile gelin arasında çıkan sözlü tartışmadan dolayı olay olmuş. Gelin babasının evine gideceğini söylemiş, kayınpederi de bu durumun mümkün olmadığını söyleyince sözlü münakaşa maalesef büyümüş. Durumları ağır şu an için” diye konuştu.

Torunlarının gözü önünde önce gelinini sonra kendini vurdu

Yorumlar (3)
Kenan 2 ay önce
Bunak ihtiyar o canı senmi verdin o kadınaki sen alıyorsun. Canın cehenneme inşAllah. Cayır cayır yan oralarda inşAllah. Her ne sebep olursa olsun ALLAH ın verdiği canı ALLAH tan başka kimse alamaz.
Tra 2 ay önce
Büyük konuşma öyle bir an gelirki bu adamdan zelil duruma düşürür şeytan. Yapılan doğru değil ama keskin yargılama şeytana fırsat verir...
Ömer 2 ay önce
Erkek erkek olsa syri ev tutar oturur
Bilmelilerki gelin hizmetci degil sen kim oluon ulan o kadina kiyiyon schakal

Gelişmelerden Haberdar Olun

@