Sokağa çıkma yasağında drift yaptı cezayı yedi

Ordu’nun Ünye ilçesinde otomobili ile drift yaparak kız arkadaşının etrafında dönen sürücü yakalandı.

Ordu 18.04.2021, 20:39
Sokağa çıkma yasağında drift yaptı cezayı yedi

Ordu’nun Ünye ilçesinde sokağa çıkma kısıtlamasında otomobili ile drift yaparak, kız arkadaşının etrafında dönen sürücüye 13 bin 575 TL idari para cezası uygulandı, ehliyetine el konuldu.
Ünye ilçesinde sokağa çıkma kısıtlaması nedeniyle boş kalan yolda kimliği belirsiz bir sürücü, drift yaptığı otomobiliyle yolda duran kız arkadaşının etrafında döndü. Sosyal medyada paylaşılan o görüntüler vatandaşlar tarafından tepki toplarken, emniyet güçleri de harekete geçti. Çaybaşı ilçesi sapağında, kimliği henüz belirlenemeyen bir sürücü tarafından yapılan ve aracın tanınmaması için sökülen plakaya rağmen, jandarma ekipleri sürücüyü yakalayarak, 13 bin 575 TL idari para cezası uyguladı, ehliyetine de el koydu. Ayrıca iki şahıs hakkında sokağa çıkma kısıtlamasına uymadıkları için idari para cezası uygulandı.

Vali Tuncay Sonel sosyal medya hesabından paylaştı
Sosyal medyada paylaşılan görüntülerin ardından şahısların yakalandığını ve gerekli cezai işlemin uygulandığını belirten Ordu Valisi Tuncay Sonel, sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Ordu-Ünye’de kamuoyunu rahatsız eden drift yapan şahıs ve yanındaki arkadaşı Jandarmamızca yakalanmış; Araç sürücüsüne 13 bin 575 TL idari para cezası verilip ehliyetine el konulmuş, ayrıca her iki şahsa sokağa çıkma yasağına uymadıkları için idari yaptırım cezası uygulanmıştır” ifadelerine yer verdi.Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (5)
Trabzon 6 ay önce
Jandarmadaki hayvan sevgisine hayranım. Millet yoksulluk etrafında drift atıyor. Bu tiktok boşluğundaki gençlik parayla ne edeceğini şaşırıyor.
Cemil 6 ay önce
helal olsun valiye... yeşiltepe mh. turgut özal bul. da sesten pencere çamıyoruz. eğzos müzik...
SayıYorum 6 ay önce
1.Araç Plakasız trafikte
2.Tehlikeli trift
3.Sokağa çıkmak yasak.
4.Ikisinde Maske yok.
5.Evli deyilseler mesafe yok.
Bunlar bile 13 bin küsür liradan fazla tutar. Arabayı bile bağlamamişlar. Ucuz kurtuldu!
Allah bildiği gibi yapsın 6 ay önce
Dahada beter olsunlar inşAllah. Böyle bencil kişiler yüzünden ilerliyemiyoruz
Remzi 6 ay önce
Adam zevke gelmiş gazi köklemiş sana ne kumandan araba onun manita onun zorunami gitti ...

Gelişmelerden Haberdar Olun

@