alexa metrics

banner560

banner572

tuvturk

Ordu'daki VIP olayının görüntüleri ortaya çıktı

İmamoğlu'ndan Torun'a; Vali beye kılçık taktırmanın anlamı yok...

Ordu 08.06.2019, 13:13 08.06.2019, 13:21

CHP’nin İstanbul Büyükşehir Belediye Başkan adayı Ekrem İmamoğlu, bayramda memleketi Trabzon’da gelmiş ve dönüşte Ordu Havalimanı'nda VİP sıkıntısı ile karşılaşmıştı.

CHP adayı beraberinde ailesi ile birlikte Ordu Havalimanı’nda valinin talimatı ile VIP salona alınmadı. Havalimanında CHP milletvekilleriyle emniyet mensupları arasında tartışma yaşandı.

İMAMOĞLU SAKİNLEŞTİRMİŞ

O anların görüntüleri ortaya çıkarken İmamoğlu’nun  CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Ordu Milletvekili Seyit Torun’u yatıştırarak ikna ettiği görülüyor. İmamoğlu bu tavrı ile skandalı daha da büyümeden yatıştırdı.  İmamoğlu'nun CHP Genel Başkan Yardımcısı ve Ordu Milletvekili Seyit Torun’a “Vali bey'e hiç kılçık taktırmanın anlamı yok. Biz gidelim vatandaş gibi gidelim. Gel şuradan kurban olayım” dediği görülüyor.

Öte yandan Ordu Valiliği İmamoğlu'nun hakaret ettiği iddiasıyla suç duyurusunda bulunduğunu açıkladı


Yorumlar (20)
Ali Bal 2 yıl önce
Kılçık taktırmanın bir anlamı yok..Tükçe sözlükte karşılığı ortaya laf atıp bulandırmak bunu neresi hakaret..Yanlı kanallar bu kelimeden ne anlamış..Bu işlerle altına pas yapışmaz..Herkes işine baksın..Bence türkiye normalleşecek..Her şey çoook güzel olacak..
muhalif 2 yıl önce
Ben cok farkliseyler soylerdim Imamoglu galiba sinirlerini aldirmis Valide bigidisle yalama olur daha somun tutmaz
onur 2 yıl önce
bir de imamoğlu vali ye hakaret etti diye haberler yaydılar. insanlığınızdan utanın zavallılar.
ünal Arslan 2 yıl önce
işleri güçleri imamoğluna nasıl kumpas kuralım da önünü keselim bırakın bu işleri devlette makamlar gelip geçicidir önemli olan adam olabilmektir yazıktır be ...ne istanbulmuş arkadaş 31 marttan beri istranbulla yatıp kalkıyoruz tabi anlıyorum sizleri mamanız kesilecek !
Trabzon 2 yıl önce
İddia edildiği gibi bir hakaret söz duymadım Ekrem İmamoğlu tarafından...
davut 2 yıl önce
Yazıklar olsu bu adama yapılan haksızlıklara karşı yanındayız. TRABZONUN GURURUSUN.
ibraam 2 yıl önce
o vali denen zat imamoğluna suç duyurusunda bulunmuş. şşiiişşş. sen az gelirsin vali, süleymen nerde. haddini bil. vekil vipden girer, misafiride girer. senin karının ve çocuklarınınnafakasını bu halk veriyor. akp deyil. kendine gel.
tiryaki 2 yıl önce
bu hengemada nasılda duyulmuş.o sözler. bu site herhalde kaçıncı saniyede söylenmiş onuda bize söyler. candaşlık böyle bir şey galiba.. hiç bir vasfı olmayan benim gibi bir vatandaş.nasıl vip den geçemiyorsam. onun ayrılacığını söyleyin de bilelim. hem halkın adamı derler, halkın kullandığı alandan geçmezler. egoları bayağı yüksekmiş..
Varandaş 2 yıl önce
O zaman Bilal Erdoğan hangi vasifla Vip ten geçebiliyor bu bir...ikincisi de Vip hakkı olan kişi yanında misafir götürebiliyor.Ekrem beyin yanında Vip hakkı olan vekiller var...
Hasan61 2 yıl önce
Milletvekilleri refakat ederse halktan biride geçebilir vipten.yanındada GENEL BŞK YARDIMCISI seyit torun var.hatta bakarsanın HÜSEYİN ÖRSdw annesinin yanında
tarafsiz 2 yıl önce
Fatih ürek bülent ersoy banu alkan vip geciyorda kimsenin zoruna gitmiyor ekrem imamoglunu vip den gecmesi birilerine zoruna gitti.ne istanbulmu be demekki ne haltlar yemislerki istanbulu vermemek icin her türlü cirkevligi yapiyorlar yapanlarin coguda trabzonlu aci olanda bu
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@