Ordu'da 3 kişinin öldüğü kaza kamerada | Ordu Haberleri

Trabzon otobüsü Ordu'da kaza yaptı. Kazada 3 kişi yaşamını yitirdi. Kazanın görüntüleri bir iş yerinin kamerası tarafından an be an kaydedildi | Ordu Haberleri

Ordu 25.07.2019, 18:30 25.07.2019, 18:34

 Ordu’nun Fatsa ilçesinde 3 kişinin hayatını kaybettiği, 11 kişinin de yaralandığı trafik kazası bir iş yerinin güvenlik kamerasına anbean yansıdı. 

Dolunay Mahallesi Kutlukent Kavşağı'nda meydana gelen kazada 3 kişi hayatını kaybetti, 11 kişi yaralandı. Kaza anı ise bir iş yerinin güvenlik kamerasınca saniye saniye kaydedildi. Feci kazayla ilgiyi yeni bir ayrıntı ortaya çıktı. 

Anne ve ikizleri ölüm ayırdı 

Yolcu otobüsü ile minibüsün çarpışması sonucu meydana gelen ve 3 kişinin öldüğü, 11 kişinin yaralandığı trafik kazasında yürekleri yakan bir detay ortaya çıktı. Kazada 12 yaşındaki Elif Uyur ve Yusuf Uyur isimli ikiz kardeşlerden Elif Uyur olay yerinde, annesi Sevda Ara ise Ünye Devlet Hastanesinde hayatlarını kaybetti. Diğer ikiz kardeş Yusuf Uyur ise Fatsa Devlet Hastanesinde ameliyata alındı ve yaşam savaşı veriyor. Kazada hayatını kaybeden ikizlerin annesi Sevda Ara'nın çocuklarının geçimini sağlamak için halı yıkama işi ile uğraştığı öğrenildi. Halı yıkama işinde kullandığı ticari minibüsü de kullanan Sevda Ara'nın ölümü herkesi üzüntüye boğdu. 

Ordu'da 3 kişinin öldüğü kaza kamerada | Ordu Haberleri

Ordu Haberleri

Yorumlar (1)
Vatandaş 1 yıl önce
Otobüs öldürür.Cahil halkın şöförü de cahil olur bu normal bir de trafik cezaları ve çalışma şartları sorgulanmalıdır.Türkiyede kazada ölenler kadar mezbahada hayvan kesilmiyor.Sizce hayvan kim? Binmeyin yolculuk yapmayın otobüsle ölürsünüz öldürürsünüz.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@