alexa metrics

banner560

banner572

Okulda 'baykuş' sürprizi

Okula giren baykuş ilgi odağı oldu.

Ordu 17.01.2019, 15:29
Okulda 'baykuş' sürprizi

Ordu’nun Fatsa ilçesinde Mesleki Teknik Anadolu Lisesine giren bir baykuş, görevliler tarafından doğaya salınmak üzere İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü ekiplerine teslim edildi. 

Sabah saatlerinde okulun sınıflarını gezen Derya Seniz isimli güvenlik görevlisi tarafından sınıfta bulunan baykuş için İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğü yetkililerine ulaşıldı. İlçe Tarım ve Orman Müdürlüğünden gelen ekipler baykuşu alarak Doğa Koruma Milli Parklar İl Müdürlüğüne teslim ettiler. 
Güvenlik görevlisi Derya Seniz, baykuşu görünce heyecanlandıklarını belirterek, "Baykuş sınıfa açık kalan bir pencereden girmiş. Görünce biz de şaşırdık. Hem öğretmenler hem de öğrenciler de baykuşu görünce çok sevdiler. Baykuşu doğaya salınmak üzere yetkililere teslim ettik" dedi. 


Yorumlar (1)
Melis 1 yıl önce
küçücük şeylerin haberini yapıyorlar bizim okula da kocaman baykuş girdi hatta her yere pisledi sabah olduğu için okulda çok kişi yoktu olanlar baykuşun etrafına toplandı herkes fotoğraf çekti sonra müdür yardımcısı baykuşu pencereden fırlattı her şey oldu bitti bu olay da okulda dedikodu olarak kaldı haber filan yapmadılar

Gelişmelerden Haberdar Olun

@