Milletvekili Gündoğdu, STK'larla buluştu

AK Parti Ordu Milletvekili Metin Gündoğdu, bazı dernek yöneticileriyle bir araya geldi. 

Ordu 05.11.2017, 14:08
Milletvekili Gündoğdu, STK'larla buluştu

Gündoğdu, Altınordu ilçesinde bir restoranda düzenlenen etkinlikle bazı dernek temsilcileri ile bir araya gelerek, fikir alışverişinde bulundu. 
 

 

Etkinlikte yaptığı konuşmada, Türkiye'nin gelişip büyüdüğünü ve bunu istemeyen bazı dış güçler tarafından hedef alındığını dile getirdi.

Türkiye olarak bu oyuna gelmeyeceklerini ifade eden Gündoğdu, 2019'da yapılan seçimler öncesi çok daha dikkatli olacaklarını söyledi. 

Gündoğdu, tüm derneklerden ülkenin menfaatleri doğrultusunda birlik ve beraberlik içerisinde hareket etmelerini isteyerek, "Dernekler olarak isimlerimiz farklı olabilir. Ortak gayemiz Ordu'ya ve vatanımıza hizmet etmektir." dedi. 

Bundan sonraki süreçte de sivil toplum kuruluşlarının (STK) sorunlarını dinlemeye devam edeceklerini belirten Gündoğdu, "Bundan sonra bu tür buluşmalarımız devam edecek. Daha önce ziraat odaları başkanları ve muhtarlarla buluştuk. Bugün de bazı dernek yöneticileriyle bir aradayız. Bundan sonra sivil toplum örgütlerinin tüm temsilcileriyle zaman zaman bir araya gelmek istiyoruz." diye konuştu. 

Toplantıya, AK Parti Ordu İl Başkan Yardımcısı Halil Öz ve Altınordu İlçe Başkanı İbrahim Hekim de katıldı. 

Milletvekili Gündoğdu, STK'larla buluştu
Milletvekili Gündoğdu, STK'larla buluştu
 

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@