7m

7m

hyundai

Karadeniz temsilcisinde futbolcu hakeme kafa attı! Kulübü anında kovdu!

Ordu'da hakeme kafa atan futbolcuyu kulübü kovdu.

Ordu 12.12.2021, 21:17
Karadeniz temsilcisinde futbolcu hakeme kafa attı! Kulübü anında kovdu!

Ordu Ünye'deki bir amatör futbol maçında Ünye 1957 Spor Kulübü futbolcusu Sefa Demir, orta hakeme kendisine kırmızı kart gösterdiği için kafa attı ve maç tatil edildi. Yaşananların ardından açıklamada bulunan Ünye 1957 Spor Kulübü, "Atatürk'ü şiar edinen kulübümüz için bu davranış kabul edilemez " diyerek futbolcunun sözleşmesini feshetti.

Ordu'nun Ünye ilçesinde amatör futbol maçında Ünye 1957 Spor Kulübü futbolcusu Sefa Demir, yedek kulübesinde kendisine kırmızı kart gösteren karşılaşmanın orta hakemi Yasin Kavcıoğlu'na kafa attı. Kafa darbesiyle yere düşen hakem maçı 90+5'inci dakikada tatil etti. 

Ünye ilçesinde Bölgesel Amatör Futbol Lig'i (BAL)  2'inci Bölge 2'inci Grup'ta Ünye 1957 Spor ile Eynesil Belediyespor karşılaştı. Karşılaşmanın uzatma dakikalarında yedek kulübesindeki Ünye 1957 Sporlu Sefa Demir, hakeme itirazdan dolayı kırmızı kart gördü. Demir, kendisine kırmızı kart gösteren karşılaşmanın orta hakemi Yasin Kavcıoğlu'na kafa attı. Hakem aldığı kafa darbesi ile yere düştü. Polisin sahaya girerek önlem aldığı maç, hakem kararı ile Eynesil Belediyespor'un 1-0 önde olduğu 90+5'inci dakikada tatil edildi. Hakemler güvenlik önlemi altında soyunma odasına gitti.

Yaşanan olay sonrasında Ünye 1957 Spor Kulübü, yaptığı yazılı açıklama ile Sefa Demir ile sözleşme feshi yaptıklarını belirtirken, "Ulu önderimiz Mustafa Kemal Atatürk'ün 'Ben sporcunun zeki, çevik ve aynı zamanda ahlaklısını severim' sözünü şiar edinen kulübümüz için bu davranış kabul edilemez. Bu nedenle Sefa Demir ile olan sözleşmemizi tek taraflı feshederek kulüple olan ilişiğini kesmiş bulunmaktayız. Kendisine bugüne kadarki emekleri için teşekkür eder, bundan sonraki hayatında başarılar dileriz" ifadelerini kullandı


Yorumlar (3)
Gezgin 6 ay önce
kaybedeceğin savaşa girmeyeceksin derler
yasar 6 ay önce
hapse de atılmalı
HİNT KUMAŞI 6 ay önce
sahalarda ender görülen bir goldü. Memleketimin takımı..Kutluyorum.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@