İntihar eden genç kadının son sözleri bakın ne oldu

5 katlı binadan atlayarak intihar eden kadının son sözleri bakın ne oldu.

İntihar eden genç kadının son sözleri bakın ne oldu

Ordu’da 5 katlı binanın terasından atlayarak intihar eden genç kadının son sözleri ortaya çıktı. Son konuşmasını telefonuna kaydeden kadının son sözleri “Yavrularımızı annesiz bıraktığım için özür diliyorum” oldu. intihar 

Altınordu ilçesi Yeni Mahalle’de meydana gelen olayda, 25 yaşındaki Neslihan Yılmaz adlı 4 çocuk annesi kadın, 5 katlı bir binanın teras katından atlayarak intihar etti. İtfaiye ekiplerinin açtığı şişme brandanın iki metre ilerisinde asfalt zemine çakılan genç kadın kurtarılamadı. İntihar olayını araştıran polis, genç kadının geride bıraktığı telefonunda intihar etmeden birkaç dakika önce yapılan bir görüntü buldu.

Genç kadının, “Arkamdan herkes her şeyi söyledi. İntihar edeceğim. Şunu söylüyorum. Dün arkamdan şöyleydi böyleydi diye konuşanlar yarın öğle namazında cenazeme gelip iyi biriydi demesinler. Çünkü iyi bir insan olmaktan yoruldum. Olmayacağım zaten bu saatten sonra. İnsanların yalanlarından, sahtekarlığından, ikiyüzlülüğünden yoruldum. Ben bu yalanların altından kalkamıyorum. Öncelikle eğer benim hatam varsa hepsinden özür diliyorum. 4 tane kızım var. Sizi annesiz bıraktığım için özür diliyorum. Yarınlarınızda ben olmayacağım için özür diliyorum. Bensiz hayata tutunmaya çalışacağınız için sizi buna mecbur bıraktığım için özür diliyorum. Ciğeri beş para etmez insanı sevdiğim için ve güvendiğim için, belki olur dediğim için. Bunun için sizden özür diliyorum. Sizi annesiz bıraktığım için özür diliyorum. Burada özür dileyeceğim tek şey evlatlarım. Evet 4 çocuk annesiyim ama hayata tutunmaktan sıkıldım” sözlerini kaydetti. 

Bu görüntülerin ardından 5 katlı bir binanın teras katına çıkan genç kadın, polis, sağlık ve itfaiye ekiplerinin çağrısına ve vazgeçirme çabalarına rağmen intihar etti.

Mahalle sakinleri genç kadının eşinden boşandığını ve 4 kızıyla yaşam savaşı verdiğini, son dönemde psikolojisinin bozulduğunu dile getirdi. 

İntihar eden genç kadının son sözleri bakın ne oldu

İntihar eden genç kadının son sözleri bakın ne oldu

inci

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
Nuray
Nuray - 2 yıl Önce

Bu kadinin katili başta eşi olmak üzere söyledigi herkes katili bir bayan boşanmak icin yuva kurmaz eş denilen yaratıklar yüzun den tüm hayatı bitiyor işte Allah başta eşi olmak üzere hepsini kahretsin Allah bu kadinin ve böyle kadın larin katili onlar

corlu ahmet
corlu ahmet - 2 yıl Önce

her ne olursa olsun asla bir insan intihar etmemesi lazim kimse icin intihar edilmez. dunya olumlu dunya buna gore fazla heves etmeyelim dunya malina bir ekmegimiz olsa sukrunu bilerim.

İskender ince
İskender ince - 2 yıl Önce

Keşke boşansaydi ozur olmuyor iste kendi canina kiymak dinen de caiz degil herseyin bir cozumu vardir bide olunun arkasindan konusmak da iyi degildir Allah rahmet eylesin

SIRADAKİ HABER