Flaş gelişme! Ordu Belediye Başkanı görevden alındı iddiası

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz’ın AK Parti tarafından görevden alındığı iddia edilirken Yılmaz'ın Twitter paylaşımları olay oldu.

Flaş gelişme! Ordu Belediye Başkanı görevden alındı iddiası

Protokol kavgasıyla gündeme gelen Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz’ın AK Parti Genel Merkezi tarafından görevden alındığı ileri sürüldü. Yılmaz’ın görevden alınmasıyla ilgili henüz resmi bir açıklamada bulunulmadı. Yılmaz, dün akşam saatlerinde Twitter üzerinden AK Parti Genel Başkan Vekili Numan Kurtulmuş'u çok sert sözlerle eleştirmişti.

İşte Enver Yılmaz'ın Numan Kurtulmuş'u eleştiren paylaşımları:

"EN GİZLİ VE SİNSİ KENDİ ÇIKTI"
"Birileri sözlerini unutmuş gibi ama biz unutmadık, unutmayacağız! Firavunlaşmadık, karunlaşmadık, kibre düşmedik. Dilimizin Ali dediğine, kalbimiz Muaviye demedi...

'Aramızda gizli ve sinsi AKP'liler olabilir' demişti. Yıllar sonra haklı olduğu ortaya çıktı.Geldiği yere bakılırsa. En gizli ve sinsi kendi çıktı."

“Edebinizi takının” diyerek partimize parmak sallayan, en ağır hakaretleri hiç çekinmeden sıralayan kişinin 8 yıl önceki sözleri…

PAYLAŞIMLARINI KALDIRDI

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı Enver Yılmaz, AK Parti Genel Başkan Vekili ve İstanbul Milletvekili Numan Kurtulmuş ile ilgili paylaşımlarını kaldırdı.

AÇIKLAMA YAPMASI BEKLENİYOR

Ordu Büyükşehir Belediye Başkanı AK Partili Enver Yılmaz’ın Ankara’da olduğu ve AK Parti Genel Merkezi’nde görüşmeler gerçekleştirdiği öğrenildi. Yılmaz’ın Ankara’dan döndükten sonra açıklama yapması bekleniyor.

PROTOKOL KAVGASI DAMGA VURMUŞTU

Ordu'da, 23 Temmuz 2017'de Aybastı Perşembe Yayla Şenliği'nde dönemin Ordu Emniyet Müdürü Suat Çelik ile Enver Yılmaz arasında protokol tribününde kavga çıktı. O dönem Kültür ve Turizm Bakanı ve Ordu Milletvekili olan Numan Kurtulmuş, kavganın arasında kalarak şenliği terk etmişti. Numan Kurtulmuş ile Enver Yılmaz arasında bu olay nedeniyle küskünlük yaşandığı öne sürülmüştü. Emniyet Müdürü Suat Çelik de kendi isteğiyle Ordu Emniyet Müdürlüğü'nden merkeze gitmiş, ardından da Emniyet Genel Müdürlüğü bünyesindeki Özel Güvenlik Denetleme Başkanlığı'na atanmıştı.

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
ÇAĞRIBEKAR
ÇAĞRIBEKAR - 6 gün Önce

HIRS İHTİRAS EGO ZEHİRLENMESİ..
HALKA HİZMET İÇİN GELDİĞİNİ UNUTANLAR...

Ersan Kara
Ersan Kara - 6 gün Önce

Tuzak radarları unutmadık... Uluslararası Karayolu' nun kuzey kesimini yerleşime açıp, üst geçit yerine ışıklarla yol kesmesini de unutmadık...

Faık
Faık - 6 gün Önce

mevki makam adamın ne olduğunu ortaya çıkarıyor.Siz gerçekten millete hizmet için mi o makamlardasınız?acınacak haliniz var ama devran böyle dönüyor.

Zabotocfil
Zabotocfil - 6 gün Önce

Suanda sayende her ev önunde yolda otoparkciniz var.
Gider ayak arkandan dua edicez.. araba cekemiyor eyyy yilmaz

Vugrineç
Vugrineç - 6 gün Önce

Lan

banner426

banner421