Evinde kaçak içki üretenlere baskın

Ordu’da kaçak içki imal eden ve satışını yapan Gürcistan uyruklu 3 kişi tutuklandı.

Ordu 26.04.2018, 22:31
Evinde kaçak içki üretenlere baskın

Ordu’da evini imalathaneye çeviren ve kaçak içki üreten Gürcistan uyruklu 3 kişi yakalanarak tutuklandı. 

Altınordu ilçesinde kaçak içki imal ettikleri ve satışını yaptıkları belirlenen 10 kişiye yönelik Ordu Cumhuriyet Başsavcılığı tarafından teknik ve fiziki takip başlatıldı. Yapılan teknik ve fiziki takibin ardından eşzamanlı operasyon yapıldı. Operasyonda kaçak içki üretildiği belirlenen Gürcistan uyruklu R.B’nin evinde yapılan arama sırasında polisler gözlerine inanamadı. Arama sırasında elbise dolabı izlenimini veren döşemenin arkasında bir oda bulundu. Odada kaçak içki yapımında kullanılmak üzere su bidonlarına doldurulmuş vaziyette metil alkol, çok sayıda boş şişe, kapak, Gürcistan ülke bandrolleri, Gürcistan ülke bandrollü şişelenmiş sahte içkiler ile içki yapımında kullanılan malzemeler ele geçirildi. 

İlk etapta savcılığa sevkedilen 3 kişi işlemlerin ardından çıkarıldıkları mahkemece tutuklandı. Diğer şüpheliler yönünden soruşturma işlemleri tüm yönleriyle ayrıntılı olarak devam ediyor. 

Yorumlar (1)
DOST 3 yıl önce
BU KAÇAK İÇKİ VE YAPIMI HEM DEVLET YASAK DIYOR AMA BELIRLI MARKETLERDE ETIL ALKOL MEDIKALLERDE HEPSİ VAR ALIYORSUN HERKEZ ARTIK RAKI YAPIYOR TRABZON DA GÖRÜYORUZ ORTALIK RAKI DOLDU ADAMLAR SATIYOR ŞİŞESİ 50TL BİRİSİDE ÖLMÜYORKİ MILLET KORKUP BIRAKSIN

Gelişmelerden Haberdar Olun

@