7m

7m

hyundai

Dolunay Kavşağı'nın yeri değişiyor

Fatsa Belediye Başkanı Hüseyin Anlayan, yıllardır trafik kazaları ile anılan Dolunay Kavşağı'nın yerinin değiştirileceğini söyledi. 

Ordu 01.08.2017, 22:50 01.08.2017, 22:51
Dolunay Kavşağı'nın yeri değişiyor

Dolunay Kavşağı ile ilgili bir açıklama yapan Başkan Hüseyin Anlayan, “Yıllardır trafik kazaları ile adını duyurmuş en problemli kavşaklardan biri olan Dolunay Kavşağı nihayet çözüme kavuşuyor. Dolunay Kavşağı'nın yeri değiştirilerek 100 metre aşağısında düzlük alanda yeni bir kavşak planlaması yapılmış, bitmiş durumda. Karayolları Bölge Müdürlüğümüz bizim de önerilerimiz çerçevesinde bu planlamayı yaparak şu anda bu teklifi Ankara'ya Karayolları Genel Müdürlüğe gönderdi. Bu teklif ve plan çerçevesinde şu anda var olan, trafik kazalarına sebebiyet veren Dolunay Kavşağı iptal edilerek 100 metre aşağı tarafa yeni bir kavşak planlanıyor” dedi.

Yeni kavşağa trafik ışıkları da konulacağını ifade eden Başkan Anlayan, “Bu sayede inşallah trafik kazalarına sebebiyet verecek olumsuzluklar ortadan kalkmış olacak. Karayolları Bölge Müdürlüğümüz bizim de teklifimiz çerçevesinde bu planlamayı yaptı, Genel Müdürlüğe gönderdi. Şu anda Karayolları Genel Müdürlüğünün onayını bekliyoruz" diye konuştu. 


Yorumlar (9)
kundakçı 14 yıl önce
bugra arkadasımızın bu basarısını tebrik eder ve basarılarının devamını dilerim...
hisarcıklı 14 yıl önce
Böyle bir başarı lazlardandan beklenebilirdi zaten.Tebrikler..
Pro-TS 14 yıl önce
Buğra kardeşimi yürekten tebrik eder başarılarının devamını dilerim....

>cevat ağırman
kalizade 14 yıl önce
Memleketimde ne cevherler varmışta haberimiz yok.helal olsun tebrikler.sana zahmet ösym nin siteyede bi baksan. acık varsa birlikte kapatırız)):((
kirımli 14 yıl önce
buğra kerdeşimizi gerçekten tebrik ediyorum. ülkemizi en iyi şekilde temsil edeceğine, daha güzel çalışmalaraimza atacağına inanıyorum. devleşme yolunda başarılar dilerim kendisine.
koksalaygun 14 yıl önce
Buğra kardeşimize ALLAH cc zihin açıklığı versin.AR-Ge de bizim de adımızı duyursun.Ayrıca KTÜ'lü olarak ilk defa gururlandım.İNŞALLAH daha üst düzeylere çıkar.Kendisini kutluyorum.
Bugra AYAN 14 yıl önce
İlginiz için teşekkürler arkadaşlar.
bbugraaa 14 yıl önce
gerçekten çok kaliteli işler yapıyosun kardes allah sana ve arkadaslarına yardımcı olsun:) lakin unutmamak lazım buğra erzurumda yetişmiş bi gençtir erzurum fen lisesi mezunudur:) yani birazcık erzurumunda katkısı olmustur demi basarılarında:)
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@