Ceren Özdemir'in katili ile ilgili önemli detay ortaya çıktı

Ordu’da Ceren Özdemir’i bıçaklayarak ölümüne sebep olan cinayet zanlısı Özgür Arduç’un, bir otelin resepsiyon görevlisini ölümle tehdit ettiği öğrenildi.

Ordu 07.12.2019, 16:36 07.12.2019, 15:37

Ordu’da, Ceren Özdemir’i bıçaklayarak ölümüne neden olan cinayet zanlısı Özgür Arduç’un, bir otelin resepsiyon görevlisini tehdit ederek geceyi orada geçirdiği ortaya çıktı. O anlar ise güvenlik kameralarınca kaydedildi.

Ordu üniversitesi Müzik ve Sahne Sanatları Fakültesi öğrencisi 20 yaşındaki Ceren Özdemir'i bıçaklayarak ölümüne sebep olan cinayet zanlısı Özgür Arduç’un (35), cezaevinden firar etiği gün olan 1 Aralık tarihinin gecesinde bir otelde kaldığı öğrenildi. Katil zanlısı Arduç’un, otelin resepsiyon görevlisi D.A.’yı ölümle tehdit ederek, geceyi orada geçirdiği bildirildi.

Katil zanlısı Özgür Arduç’un tehditlerine maruz kalan resepsiyon görevlisi D.A., korktuğu için polisi arayamadığını, olay büyümesin diye Özgür Arduç’un kalmasına izin verdiği öğrenilirken katil zanlısının "Buranın hakimi de savcısı da benim" dediği ileri sürüldü.

"Amasya’dan geliyorum" demiş

Katil zanlısı Özgür Arduç’un, resepsiyon görevlisi D.A.’ya Amasya’dan geldiğini söylediği, parasının olmadığını ve karnının aç olduğunu belirttiği ifade edildi.

Öte yandan resepsiyon görevlisi D.A., İstanbul’da yaşayan ailesinin telefonlarına dahi bakamadığını, psikolojisinin bozuk olduğunu ifade etti.

Ceren Özdemir'in katili ile ilgili önemli detay ortaya çıktı

Ceren Özdemir'in katili ile ilgili önemli detay ortaya çıktı

Ceren Özdemir'in katili ile ilgili önemli detay ortaya çıktı


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
Yorumlar (3)
Ceza artırımı 2 ay önce
İşlenen suçların cezaları artırılması lazım. Suç işleyen uzun süre özgürlüğünden yoksun bırakılmalı artık nokta.
Murat 2 ay önce
Allah aşkına bu pisliği öldürün ceza evinde yatırarak değil devlet cezasıyla kalemi kırılsın. Yasa madde her ne değişecek se değişsin her şey ortada. Herkese görev düşüyor bu olayda. Basit futbol maçların ardından saatlerce günlerce konuşuluyor çözüm aranıyor. Bu tür cinayetler her geçen gün daha da canice şiddetle artıyor. Asılalacak zehirlenecek her ne şekilse ama kanun la uygulanacak. Bu nun gibi pisliklere nakil aracıyla sevki için harcanan maddi manevi herşey yazıktır. Allah ailesine sabır versin
Hasan 2 ay önce
Yorum yok. Ortalık sapık dolu. Müeyyide ya yok ya da uygulanmıyor. Adam tam 12 defa suç işlemiş iyi halden açık cezaevine çıkmış. Vatandaş ça re siz. Sokağa çıkmasın mı çocuklarımız. Uyduruk ceza vermeyin. Hapis mapis hikaye.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@