Çambaşı Yaylası'na bungalovlar yapıldı

Ordu'da Çambaşı Yaylası'na Büyükşehir Belediyesi tarafından 12 bungalov yapıldı.

Ordu 30.12.2019, 16:31
Çambaşı Yaylası'na bungalovlar yapıldı

Ordu'da 2 bin rakımlı Çambaşı Yaylası'na Büyükşehir Belediyesi tarafından 12 bungalov yapıldı. 

Büyükşehir Belediyesinden yapılan yazılı açıklamada, Ordu'da yıl boyunca turizmin yaşanması ve özellikle kış turizminin canlandırılması adına önemli yatırımların devam ettiği belirtildi. 

Belediye Başkanı Mehmet Hilmi Güler'in bu yatırımlara imza attığı ifade edilen açıklamada, denize ve havaalanına en yakın olma özelliğine sahip olan Çambaşı Kış Sporları ve Kayak Merkezine 12 bungalov inşa edildiği kaydedildi. 

Bungalovların kış aylarında kayak sporu yapmak ve doğa ile iç içe olmak isteyenler için hazır hale getirildiği belirtilen açıklamada, şöyle denildi:

"Çambaşı Doğa Tesislerinde bulunan 12 bungalov, süit ve standart odalarıyla yerli ve yabancı turistlere hizmet verecek. Mevsim şartlarına uygun yalıtımla yapılan evler dubleks ve asma katlı olarak iki tip inşa edildi. Çam ağaçları arasında yapılan evler kayak yapanların kuş bakışı izlenebileceği bir konumda yer alıyor. Bir evde bulunması gereken tüm eşyaların bulunduğu bungalovlar vatandaşlara doğa ile iç içe konforlu konaklama imkanı sağlayacak."

Açıklamada, bungalovların fiyat tarifesine de yer verilerek, şunlar aktarıldı:

"Sezona hazır hale getirilen bungalovların standart odaları hafta içi 500, hafta sonu 600 lira, süit odaları ise hafta içi 600, hafta sonu 750 lira olarak belirlendi. Standart odalarda en fazla 5 kişi konaklayabilirken süit odalarda ise 4 kişi konaklayabilecek."Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (3)
Kemal SAKA 2 yıl önce
Ünal Hoca, ast üst ilişkisi bir yerde dururken kendisine belkide hiçte yeterli tecrübesi yok iken güvenip TS teknik direktörlüğü tevdi eden başta Sn. Ağaoğlu olmak üzere TS yönetimine büyük haksızlık etmiştir. Hayatının geri kalanında teknik direktörlük yapacağını düşündüğüm Sn. Karaman her zaman TS teknik direktörlüğü yapmış olmayı özgeçmişinde yazacaksa bunu birazda Sn. Ağaoğlu ve yönetimine borçlu olduğunu unutmasa bence vefalı hareket etmiş olur. EGO su ile mücadelesini aşan her teknik direktör başkanını rahatlıkla arayip; başkanım beyanatınızı duydum bize karşı bir olumsuzlukmu var veya söylemek istedikleriniz varsa dinleyebilirim diye sorması gerekir. Neden mi çünkü bunlardan biri Başkan, diğeri sözleşmeli çalışan. Ben Ünal Karaman'ın tecrubesizliginin teknik olarak hep bir sorun olduğunu dusunuyordum. Artık acemice yaptığı fevri basın toplantısından da biliyorum ki; İDARİ olarakta Ünal hocanın "hocalığına katması gereken" çok şey var. Ben olsam insani olarak bütün okların sn. Ağaoğluna çevrilmesinden gönlüm razı gelmez. Onu getiren Agaogluydu neticede. Hepte arkasında durdu kaç kere. O gunlerin yüzü suyu hürmetine yaptığı çok yanlış kaldı ki antrenör herkes tarafından eleştirilebilir. Değilse bu işe hiç girmesin. Insanlarida zor durumda bırakmasın gelecekte. Hep bir tribüne oynamalar felan, unutmasın TS spor kulübü ne kalede Onuru aradı ne forvette Burağı. Ne de Antrenörsüz kalır. Bence çok daha başarılı bile olacaktır. Çünkü sn. Karaman'ın taktir etmediği şey hep şu ki; Ağaoğlu da sadece bir taraftar değil.. kendini bu uğurda adayan birisi. Aslında bu yönüyle Ağaoğlu ile ortak akıl tesis edemediyse gelecekte başka kimle edebilir; bilemiyorum doğrusu.
Rüstem kaymakçı 2 yıl önce
Ağaoğlunun açıklamaları gösteriyorki daha önce planlanmış bir senaryo bu bu takım zaten şampiyon olur olacaksa bunun aslan payını trabzonun çoçukları yesin mantığı olabilir yada ikinci senaryo yönetim içinde hala takımı proveke etmeye çalışan isimler var bunlar ünal üzerinden başkanıda yemeye çalışmışlar başkanda bu tuzağa düşmüştür kaldıki futbolcuların kötü oynadığı maçlarda bile hiçbir futbolcusunu basının önüne atmamıştır başkanda kendi getirdiği adamı basının önünde değil özel olarak uyarabilirdi hepimiz bir yerlerde çalışıyoruz ve hepimizin patronu var sizi uluorta eleştiren patrona tavrınız ne olurdu tabiiki böyle olurdu beşki bizim paraya ihtiyacımız ünaldan daha hayati olduğu için ses çıkarmaya bilirirdik lakin adamın duruşu taktire şayen para veriyorsundiye her istediğini her yerde söyleyemezsin söylememende gerekir kaldıki bu adamda insan onunda sorunları olabilir onu dinlemesi gerekirdi idarecilik bunu gerektirir ha kimse trabzonspordan üstün değil ne başkan ne ünal ol
Oflu 2 yıl önce
Belediye yabınça bişey yok vatandaş yabınça yık bunca insanın hakkından ne yabaçak bu hukümet

Gelişmelerden Haberdar Olun

@