Bir yol için katliam yaptı: 2 ölü, 4 yaralı

Ordu'da fındık bahçesine giden yol yüzünden kardeşi ve yeğenini öldürdü 4 kişiyi de ağır yaraladı.

Ordu 16.08.2020, 18:10 16.08.2020, 18:17
Bir yol için katliam yaptı: 2 ölü, 4 yaralı

Ordu’da bir kişi fındık bahçesine giden yol meselesi yüzünden kardeşi ve yeğenini öldürürken, 4 kişiyi de ağır yaraladı.

Edinilen bilgiye göre, Ordu'nun İkizce ilçesinin Yukarı Karlıtepe Mahallesi'nde evden fındık toplamaya giden A.T.’nin (55) önünü ağabeyi R. T. (66) kesti. İddiaya göre R.T., "Ben size buradan geçmeyeceksiniz demedim mi?" diyerek silahını çıkararak ateşledi.

Babasına silah doğrultan amcasına "Yapma" diyen ve babasının önüne geçen H.T. (33) kurşunların hedefi oldu.

Olayda silahtan çıkan kurşunlar M.T., H.T.'nin annesi S.T.’ye de isabet etti.

Buradan ayrılan R.T. kendi evine giderken, patoza fındık veren diğer kardeşi M.T. (52), E.T. ve E.K.’yi de silahla vurarak kayıplara karıştı.

Olayda H.T. ve M.T. hayatını kaybederken, M.T. ve S.T. ile Ersin T. ve E.K. ağır yaralandı.

Kayıplara karışan R.T.’nin yakalanması için çalışmalar sürerken, olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Bir yol için katliam yaptı: 2 ölü, 4 yaralı

Bir yol için katliam yaptı: 2 ölü, 4 yaralı

Bir yol için katliam yaptı: 2 ölü, 4 yaralı

Yorumlar (7)
Ali Fuat 6 ay önce
Cehennem senin için var zaten...
Vah vah 6 ay önce
Bu nedir yahu. Din yok, iman yok, Allah korkusu yok, ahirette ne yaparım korkusu yok. Sadece bu yalan dünya için yasayan biz zavallı. Yazık, çok yazık.
Adem 6 ay önce
Bu nasıl bir yaratıktır. Burdan geçmeyeceksinşz deyip kardelerini, yeğenini, yendeni vurmak nedir. Madem çektin vurdun, adam olsan gider teslim olursun. Ama sen adam değilsin. Rabbim bildiği gibi yapsın seni.
Ayşe güngör 6 ay önce
Ulan bi bitmediniz ya gözünüz maldan mülkten başka bişey görmüyor hiç öldürdüm adamın canın hesabını ben ahirette Allaha nasıl hesabını veririm diye düşünmüyosunuz...yahu nasıl müslümansında kardeşini yeğenini Allahtan korkmadan öldürüyosun inşAllah ahirette misliyle cezasını bulursun
murat başkan.. 5 ay önce
devlet özellikle karadenizde bu yol işine el atmalı. ilk etapta köy ortak patikaları ele alınıp mevcut 2.20 m açılmalı.. yerlerin paylaşımında imar olsun olmasın yolu paydaşlardan terk şeklinde almalı..
Çaykaralı 6 ay önce
Akraba gebertmesini en çok seven 3 memleket Urfa diyarbakır ve ordu
yakun 5 ay önce
Katil olan kişi; ölenlere buradan geçmeyin demişse iş bitmiştir. Geçmeseydiler, Nasrettin Hocanın: "Hırsızın hiç mi suçu yok" demesi gibi bir şey. Hiç kimse durup dururken adam vurmaz. Şu söz hiç unutulmaması gerekir: "Her zaman vurulan haksızdır."

Gelişmelerden Haberdar Olun

@