Ders notları, çizelgeler, çeşitli konuların çıktıları, ödev fotokopileri ve daha pek çok konuda ihtiyaç duyulan çıktılar… Özellikle sınav ve ödev zamanlarında her sınıftan öğrencinin doluştuğu ve uzun kuyruklar oluşturduğu fotokopi merkezleri yaşanan yoğunluk nedeniyle pek çok öğrencinin memnuniyetsizliğine neden olur.

Dijital ortamdaki çeşitli görsel veya yazılı materyallerin kâğıt üzerine basılarak yapılmasıyla elde edilen yenilikçi yönteme online baskı denir. Dijitalleşen dünyada son zamanlarda oldukça popüler bir yöntem olarak karşımıza çıkan bu hizmet oturduğunuz yerden tek bir tıkla istediğiniz kadar çıktıyı ve fotokopiyi size en kısa sürede kaliteli bir şekilde teslim ediyor. Eski yöntemlere göre daha avantajlı çözümler sunan Online baskı merkezlerinin sağladığı avantajlara bir göz atalım:

·        Online baskı hizmeti geleneksel baskıya nazaran çok daha hızlı olduğundan zamandan tasarruf etmenizi sağlar.

·        Tüm süreci telefonunuzu, bilgisayarınızı veya tabletinizi kullanarak takip edebilir ve tek bir tıkla istediğiniz kadar sipariş verebilirsiniz.

·         Tercihinize göre kâğıt boyutuna, kalitesine, baskı türüne ve rengine karar verebilir, geniş çeşitlilik arasından fiyat karşılaştırması yapıp kolayca seçebilirsiniz.

·        Online baskı aynı zamanda online tasarım imkânı da sunduğundan her türden ihtiyacınızı rahatlıkla karşılayabilirsiniz.

·        Online baskı merkezleri son teknoloji cihazlar ile hem kaliteli baskı hem de hızlı bir hizmet sunarak müşteriyi her seferinde memnun eder.

·        Kaliteli baskıya makul ücretlerle ulaşırsınız.

·        Dosya değiştirme ya da gereksiz görülen kısımları çıkarma işlemleri oldukça kolay bir şekilde yapılır.

Online ve Geleneksel Fotokopi Merkezlerinin Karşılaştırması

Yeni nesil çözüm odaklı bir hizmet olan online baskı, ihtiyaçlarınızı göz önünde bulundurarak hayatınızı kolaylaştırır. Fakat geleneksel ve yavaş bir yöntem olan fotokopi merkezleri, size kolay bir yöntem olarak düşünülse de de pek çok dezavantajı beraberinde getirebilir.

·        Eğer fotokopi merkezi sizden uzaksa bu durumda hem yorulursunuz hem de zaman kaybı yaşarsınız.

·        Aynı zamanda bu merkezlerde beklediğiniz uzun kuyruklar sonucu baskınızı istediğiniz kalitede alamayabilirsiniz.

·        Hatta baskı hataları sebebiyle oradan memnuniyetsiz bir şekilde ayrılabilirsiniz.

Buradanbastir.com gibi online baskı merkezleri ise sizi bu tür durumlardan kurtararak istediğiniz çıktıları size en doğru ve kaliteli şekilde sağlar. Eğer istediğiniz yüksek kalitede hızlı sonuç almak ve bu sonuca uygun fiyatlarla ulaşabilmek ise kolay sipariş süreci sağlayan online baskı merkezleri sizin için biçilmiş kaftan.

Zamana karşı mücadele ettiğimiz günümüz dünyasında geleneksel fotokopi merkezleri alışkanlık olarak görülse de daha hızlı ve kaliteli bir hizmet çeşitliliği olan online baskı merkezleri hayatımızda daha fazla yer etmeye başladı.

Eğer siz de fotokopi için değerli vaktinizden geniş zamanlar ayırmak istemiyorsanız yoldan ve zamandan tasarruf edeceğiniz çok daha hızlı bu seçeneği sunuyoruz. Tek bir tıkla istediğiniz çıktıyı sipariş edin ve BuradanBastir ekibi olarak en kısa sürede kapınıza kadar teslim edelim!

>>> Daha detaylı bilgi için resmi web sitemizi ziyaret edin: Buradanbastir.com