banner555

En Çok İzlenen Videolar

Popüler Videolar

Ömer Yıldız’dan tepkilerine cevap “Sınavların yüz yüze yapılacağına dair Avrasya Üniversitesi’nin bir kararı yok”

Güncel 14.01.2021, 16:34

Avrasya Üniveristesi Mütevelli Heyet Başkanı Ömer Yıldız Haber61’e gerçekleştirdiği ziyarette sosyal medyadaki “yüz yüze eğitim” tepkilerine cevap vererek “Sınavların yüz yüze yapılacağına dair Avrasya Üniversitesi’nin bir kararı yok” dedi.

Yorumlar (24)
aksaraylı kurt 2 ay önce
yalanlarrrr yalanlarrrr halkın ve öğrencinin gücü bu olsa gerek
trabzonlisuri 2 ay önce
madem yok o zaman sınav tarihini niye değiştirdiniz
yalancısınız
sessizkalmak 2 ay önce
Hocam güzel konuşuyorsunuz da virüse yakalanan oldu illa ölmek mi gerekir. Yakalanmak yetersiz mi
KÜRŞAD 2 ay önce
boş verin sınavı hiç yapmayın ... bu dönem kayıt dondurun ... online olsun diye tutturmuyoruz ... kayıt dondurun direk yatay geciş yapalım yatay geciş hakkımızı bile sınav tarihlerini öne alarak elimizden alıyorsunuz ... %1 kdv için öğrenciye 750 tl ihtarname yollamak ne ? süreyi 15 şubata cekmek ile amacın gayenin para olduğunu ortaya koyuyorsunuz ... Mütevelli heyet vakıf üniversitesini para olarak görmez kar edilen parayı üniversiteyi geliştirmek için harcar ... 3000 öğrenciye Mütevelli heyet cebinden mi burs veriyor ? Vakıf üniversitesinde kuyoruz diye Türküyenin sondan 4 üncü başarıda üniversitesiyiz diye aklımız hiç yok anlamında değil ... işi siyaete dökmeye gerek varmı derken güldürmeyin lütfen ... :) Yüz yüze olsun diye öğretim görevlileri ve personele de paralı palemşör olmayın ... Hodri meydan bizler 'SAĞLIK' dedik ya online yapın yada kayıt dondurun ... Amaç para değilse ?
plaka01 2 ay önce
Ya sınav yüz yüze olsa ya da olmasa ne değişir, hatta olsa daha iyi olur. En azından bizlere ders anlatan hocalarımızla bir kere karşı karşıya geliriz. Sohbet eder deneyimlerinden yararlanırız. Ben şu twet atan siyasi partilerin teşkilatlarına twet attıran kişilere hayret ediyorum. Gündüz AVM de geziyor, akşam yüz yüze sınav olmaz diyor.15 Şubatta açıklanacak karar hepimiz için hayırlısı olsun.
FİZYOTERAPİST 2 ay önce
Bizim işimiz uzaktan öğrenilebilecek bir iş değil. Üniversite önlemleri almıştır, bir haftalık uygulama bile bizim için önemli. Yüz yüze sınav ya da uygulamaya karşı gelenler kendi sınavlarına başkalarını sokan her dersten bu şekilde geçenler. Yüz yüze eğitim olursa seve seve geleceğim.Yoksa işimde rezil olurum. Üniversitemi bugüne kadar sadece kayıtta görmüş olsam da çok seviyorum.
GURBETÇİ61 2 ay önce
Avrasya Üniversitesinden üç yeğenim mezun oldu. Üçü de eğitiminden memnundu. Üçü de iş güç sahibi.Ömer beyle de tanışma şansım oldu. Harika bir adam öğrencilerini kendi çocuklarından torunlarından ayırmaz. Ne diyorsa dikkate alın. Körü körüne yorum yapmayın.
levati 2 ay önce
İşte gerçekler, herkes görsün öğrencileri ne kadar sahiplendiğini onları nasıl düşündüğünü. Bir takım insanların oyunlarına gelerek gündem oluşturmanın kimseye faydası yok. Madem öyle okadar insan yomradaki olaylarda neden tek bir tepki vermedi.
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@