Ofspor’da ‘geri dönüş’ hesabı

Müdür Öztürk, yönetim, teknik heyet ve futbolculardan şampiyonluk sözü aldı.

Of 27.10.2017, 10:33
Ofspor’da ‘geri dönüş’ hesabı

TFF 3. Lig 1. Grupta zirve mücadelesi veren Ofspor’un antrenmanını ziyaret eden Trabzon Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Birdal Öztürk, futbolcu ve teknik heyete baklava ikram etti.


Sürmene İlçe Müdürü Kağan Seymen’in de katıldığı ziyarette futbolculardan şampiyonluk sözü alan Müdür Öztürk, “Ofspor, şehrimizin gururu, her anlamda örnek ve başarılı bir kulübümüzdür. Daha üst liglere layık olan bu güçlü camianın sezon sonunda hedeflerine ulaşacağına yürekten inanıyorum” diye konuştu.

Bordo-Mavili kulübün Başkanı Olcay Saral da İl Müdürlüğü’ne iade-i ziyarette bulundu. Büyük bütçeli kulüplerle yarıştıklarına dikkat çeken Başkan Saral, “Geçen sezon büyük şanssızlıklar yaşadık. Şimdi bunlardan ders alıp yeniden 2. Lig’e dönüş yapmak için yoğun çaba harcıyoruz. Bu yolda camianın desteği de belirleyici olacak. Ancak birlik olursak başarırız” derken Teknik Direktör Mehmet Ali Karaca da, “Zor bir grupta yer alıyoruz. Engelleri bir bir aşarak zirveye yerleşmek için çok çalışacağız” ifadelerini kullandı.

Ofspor’da ‘geri dönüş’ hesabı

Ofspor’da ‘geri dönüş’ hesabı
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@