Gerek hikayesi, gerekse oyunculuk performansları ile her daim çok izlenen dizinin yeni bölümü yine seyirciden tam not aldı. Sitare'nin ölümle burun buruna geldiği anlar, izleyenlerin nefesini kesti.Heyecanı yüksek, sürükleyici bir bölüm ile izleyici karşısına çıkan dizide bu hafta da olaylar durmadı. Doruk, Sitare ve Ozan arasındaki yasak ilişkiye şahit olduğu için allak bullak olurken, Ardıç’ın yıllar sonra konuşmaya başlaması Sitare'yi köşeye sıkıştırdı.

Somerler ‘in Yalısı’nda çıkan yangınla Sitare'nin ölümle burun buruna gelmesi haftaya dizide çarpıcı anların yaşanacağının sinyallerini verdi.

'O Kız'da canlandırdığı 'Ozan' karakteri ile izleyicinin büyük beğenisini kazanan oyuncu Cengiz Orhonlu, yayınlanan son bölümde 'Unutma Beni' isimli şarkıyı seslendirdi. Oyunculuğunun yanı sıra müzisyenliği ile de çok konuşulan Orhonlu’nun bu performansı, sosyal medyada da büyük beğeni kazandı.

Yönetmen koltuğunda Deniz Yılmaz Şayir'in oturduğu, senaryosunu ise Sırma Yanık kaleme aldığı 'O Kız', yeni bölümleri ile her Çarşamba akşamı saat 20.00’de Kanal D’de.