Yangın kabusu bitmiyor! Söndürdükçe yenisi çıkıyor

Muğla'da 2 yangın daha çıktı, kentte devam eden yangın sayısı 5'e yükseldi

Muğla 01.08.2021, 19:53
Yangın kabusu bitmiyor! Söndürdükçe yenisi çıkıyor

Muğla'da 4 gündür devam eden orman yangınlarının biri sönüp diğeri başlarken, bölgede devam eden yangın sayısı 5'e yükseldi. Öte yandan Marmaris İlçe Emniyet Müdürlüğü trafik ve asayiş ekipleri, araçların yangın söndürme müdahale ekiplerini yavaşlattığı gerekçesiyle Datça ve Turunç karayollarını trafiğe kapattı.

Yaklaşık bir saat önceye kadar Muğla'da 3 ayrı bölgede devam eden yangınlarla mücadele devam ederken 2 ayrı bölgede daha çıkan yeni yangınlarla birlikte yangın sayısı 5'e yükseldi.

2 MAHALLEDE DAHA YANGIN BAŞLADI

An itibariyle Marmaris, Köyceğiz, Bodrum yangınlarının ardından Seydikemer Eşen Mahallesi'nde ve Yılanlı Sungur'da çıkan 2 ayrı orman yangınları ile birlikte 5 ayrı noktada yangınlar devam ediyor. Ekiplerin alevlerle mücadelesi aralıksız sürüyor.

MARMARİS-DATÇA YOLU TRAFİĞE KAPATILDI

Öte yandan Marmaris İlçe Emniyet Müdürlüğü trafik ve asayiş ekipleri Datça ve Turunç karayollarını trafiğe kapattı. Tatil için farklı şehirlerden gelenler geri çevrilirken, yol kenarlarında uzun araç kuyrukları oldu. Datça tarafına geçmek isteyen bazı tatilciler ise yolun kapalı olmasını bilmediklerini belirterek, yolun açılmasını bekleyeceklerini ifade ettiler. Yetkililer gelen araçların yangın söndürme müdahale ekiplerini yavaşlattığını hatırlatarak Marmaris istikametine gelecek olan vatandaşların biraz daha sabırla beklemelerini talep etti.Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (5)
kurt 2 ay önce
bugün pkk açıklama yaparak olayları üstlendi..chp ve iyi partiden ses varmı ...kınama varmı ..yok..türk milleti hesabını soracak bu sessizliğin bedelini onlara..
Halk 2 ay önce
Ne beyınsız adamsın böyle bi olayı birilerine yıkmaya calısıyor sizin zihniyetiniz insan olun iki ayak üzürinde yürüyün faydan yok zararın ol asın provakivitede bulunma
Trabzon 2 ay önce
Ne boş adamsın pardon adam dedim
İ. B61 2 ay önce
Sen ne diyorsun Öcalan İn kardeşi trt ye çıktığı zaman kimin sesi çıkmamıştı. Buradan sana ekmek çıkmaz
6161 2 ay önce
Kurt arkadas dogrulari yazmis zorunuza mi gitti chp pkk kanki degillermi benmi yanlis biliyorum

Gelişmelerden Haberdar Olun

@