banner491

İki ayrı akü hırsızlığı yapan şahıs tutuklandı

Muğla'da araçlardan akü hırsızlığı olayının aydınlatılması amacıyla yapılan çalışma sonrasında bir kişi yakalandı.

İki ayrı akü hırsızlığı yapan şahıs tutuklandı

Muğla’nın Milas ilçesinde araçlardan akü hırsızlığı olayının aydınlatılması amacıyla Muğla İl Jandarma ekiplerinin titiz çalışması sonrası bir şüpheli yakalandıktan sonra çıkarıldığı mahkemece tutuklandı. 
Edinilen bilgiye göre, Milas Baharlı Mahallesi iki ayrı vatandaşa ait araçtan akü hırsızlığı yapıldığı ihbarının ardından Jandarma ekipleri gece sivil kıyafet ile devriye görevi yaptı. Jandarma tarafından oluşturulan özel ekipler geceleri olayın yaşandığı ve yüksek tonajlı araçların bulunduğu bölgelerde nöbet tuttu. Daha önce hırsızlık olayında kullanıldığı değerlendirilen bir araç ekipler tarafından durdurulmak istendi. Kaçan araç sürücüsü Arslankaya Mahallesinde durduruldu. Araçta yapılan aramada hırsızlık olaylarında kullanıldığı değerlendirilen pense, kurbağacık ve İngiliz anahtarı ele geçirildi. 
Araçta yakalanan sürücü M.A.’nın yapılan sorgusunda iki ayrı akü hırsızlık olayını gerçekleştirdiği, yine Milas ilçesinde de 6 faili meçhul hırsızlık olayının faili olduğu tespit edildi. M.A. isimli şüpheli Jandarmadaki işlemlerinin ardından çıkarıldığı Milas Adliyesinde tutuklandı. 

Güncelleme Tarihi: 19 Aralık 2018, 15:17

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
Yusuf 61
Yusuf 61 - 2 yıl Önce

Zafer sesi geliyor sanki

Arsinli
Arsinli - 2 yıl Önce

Bu sefer şikecileri yenecez

Islık ıslık ıslık
Islık ıslık ıslık - 2 yıl Önce

Zafer geliyor. Maç boyu ıslık!!!!

banner441

banner472