Survivor All Star yarışmacıları oy kullanabilecek mi?

Survivor All Star'ın bu sezon üç geceyle başlayan ekran macerası beş geceye ulaşmıştı. Söylenenlere bakıllırsa Maral'ın sezon finalinin ardından 'ada olimpiyatları' perşembede de ikamet alarak gün sayısını altıya çıkaracak. Survivor'un haftalık izni ise c

Survivor All Star yarışmacıları oy kullanabilecek mi?
banner432

Survivor All Star'ın bu sezon üç geceyle başlayan ekran macerası beş geceye ulaşmıştı. Söylenenlere bakıllırsa Maral'ın sezon finalinin ardından 'ada olimpiyatları' perşembede de ikamet alarak gün sayısını altıya çıkaracak. Survivor'un haftalık izni ise cumaya denk geliyor. Survivor'ın TV 8'deki ağırlığı artarken Türkiye'de bambaşka bir yarış var. Seçim yarışı…

OY KULLANABİLECEKLER Mİ?

Seçim sattı mahaline girdiğimiz şu günlerde Dominik'te 'hayatta kalma' mücadelesi veren yarışmacılar ülkelerinin geleceğiyle ilgili söz sahibi olabilecek mi? Aslına bakarsanız Survivor yarışmacıları Türkiye Cumhuriyeti vatandaşları arasında sandık mevzusunda en tecrübeli olanlardan. Hem SMS marifetiyle nasıl oy alacaklarını hem de adadaki stratejiye göre hemen her hafta nasıl oy verip kimi göndereceklerine karar veriyorlar. Ezcümle adacılar sandığın her iki tarafını da çok iyi biliyor.

ACUN MEDYA'DAN BİR AÇIKLAMA YAPILMADI

Acun Medya'dan konuyla ilgili şu ana dek bir açıklama yapılmış değil. 7 Haziran sorumuza henüz yanıt gelmediği için bununla ilgili bir şey düşünülüp düşünülmediğini bilemiyoruz. Fakat oyunun formatı ve mantığı böyle bir ihtimali mümkünsüz kılıyor.

İMKANSIZ DEĞİL

Yarışmacılar bir ödül oyunu marifetiyle soluğu İstanbul'da almazsa ya da Türkiye Cumhuriyeti YSK tarafından yurt dışında belirlenen seçim sandıkları dışında Dominik'e özel izinle noter onaylı bir sandık göndermezse Survivor yarışmacılarının ünlüsünden gönüllüsüne 7 Haziran seçimlerinde oy kullanması imkân dahilinde görünmüyor.


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE

banner393

banner426

banner443

banner441