Sen Anlat Karadeniz'in Yiğit'i Demir Birinci Altın Kelebek aldı

Sen Anlat Karadeniz'in Trabzonlu minik yıldızı Demir Birinci Altın Kelebek'te En İyi Çocuk Oyuncu Ödülü aldı. Sen Anlat Karadeniz dizisi toplamda 4 dalda ödüle layık görüldü.

Medya 09.12.2018, 21:04 09.12.2018, 23:20
Sen Anlat Karadeniz'in Yiğit'i Demir Birinci Altın Kelebek aldı

Haber61 Haber Servisi

Türkiye'nin önemli ödüllerinden biri olarak görülen Altın Kelebek Ödül Töreni bu akşam düzenlendi.

Görkemli gecede Trabzonlu minik oyuncu Demir Birinci En İyi Çocuk Oyuncu Ödülü dalında Ali Sami Sefil ve Kübra Sezgin ile birlikte ödül almaya hak kazandı.

Çekimleri Trabzon'da gerçekleştirilen Sen Anlat Karadeniz dizisinde Nefes'in oğlu Yiğit karakterini canlandıran Demir Birinci kariyerinin ilk ödülüne ulaşmış oldu.

Demir Birinci kimdir? İşte hakkındaki detaylar. Tıklayın...

Öte yandan dizinin başrol oyuncuları İrem Helvacıoğlu ile Ulaş Tuna Astepe En İyi Dizi Çifti ödülünün, senaristler Ayşe Ferda Eryılmaz ve Nehir Erdem En İyi Senarist ödülünün, Osman Sınav, Emre Kabakuşak ve Yusuf Ömer Sınav da En İyi Yönetmen dalında ödülün sahipleri oldu.

Öte yandan dizinin başrol oyuncuları İrem Helvacıoğlu ile Ulaş Tuna Astepe En İyi Dizi Çifti ödülünün sahibi olduTrabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (1)
Gürsel Akdeniz. 3 yıl önce
Yıllarca karadenizli insanları canlandırdıkları karakterle dalga geçtiler, alay etiler ve şimdide aciz gösterip onada ödül vererek bize alkışlatmak istiyorlar. Oysaki benim karadenizim böylemi dedği dedik mert ve delikanlı insanlardan oluşmakta, Bu gibi karadenizliyi gömen filmleri seyrederek kendimizi aşağılatmayalım derim ben, tabiki sizin taktirinize kalmış saygılar.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@