Esra Erol'da canlı yayında şok eden olay

Eşinden boşanmak için canlı yayına çıktı, DNA testinde kocasını aldattığı ortaya çıktı

Eşinin banyo yapmayıp koktuğunu söyleyerek boşanmak için Esra Erol'da programına gelen kadının hikayesi izleyenleri hayretler içerisine düşürdü. 6 yıllık evli ve 2 çocuk annesi kadının eşini aldattığı ve ikinci çocuğunun biyolojik babasının koca olmadığı ortaya çıktı.

ATV ekranlarında yayınlanan Esra Erol'da programında öyle bir olay yaşandı ki, izleyenler duyduklarına inanamadı.

6 yıldır Ramazan B. ile evli olan Melahat B., 2 çocukları olduğunu ve son 2 yıldır da eşine ulaşamadığını ifade etti. Melahat B. canlı yayına çıktığı ilk gün eşinin öz bakımı yerine getirmediğini söyleyerek ayrılmak istediğini söyledi. İddialara yanıt vermek için Esra Erol'da programına gelen eşi Ramazan B., evliliğinde defalarca aldatıldığını söyleyerek eşi Melahat B.'den DNA testi talep etti.

ÇOCUĞU BAŞKASINDAN ÇIKTI
Melahat B., ikinci çocuğu için DNA testini kabul edeceğini fakat ilk çocuğu için DNA testini asla kabul etmeyeceğini söyledi. Ramazan B.'nin bu talebinden sonra DNA testi yapıldı.Test sonucu canlı yayında açıklanmadan önce Melahat B., bebeğin babasının eşi olduğunu söyledi. Konuşmanın ardından Esra Erol, DNA testini açıkladı. Testte Melahat B.'nin ikinci çocuğunun babasının eşi Ramazan B. olmadığı ortaya çıktı.

Güncelleme Tarihi: 15 Kasım 2019, 23:38
inci

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
YORUMLAR
Ali
Ali - 5 ay Önce

Toplumumuz ne hale gelmis. Allah yardimcimiz olsun.

?
? @Ali - 5 ay Önce

ilerledik aydın olduk ????? bir cıvata üretmeden ????

Sinan
Sinan - 5 ay Önce

Ne hale geldi güzelim memleket toplumda ahlak diye bise kalmamış bide utanmadan programa çıkmış

Hasan
Hasan - 5 ay Önce

Saçma sapan programlar. Yamuklara yöntem öğreten programlar. Topluma ne faydası var bu programın. Eğitir mi, eğlendirir mi, bilgi mi verir?

Can
Can - 5 ay Önce

Bu dizilerle bu normal birşey.dizilere bakınız hep hikayeler aynı o onun eşi ile bu şunun bilmem nesi ile bir paparazi programlarında reyting alıp bu ahlak popilist olursalar cahil halk ta özenti yapar

Nurşen
Nurşen - 5 ay Önce

Böyle bir yüzsüzlük olamaz orda yalan konuşuyor melahat bir dediği birini tutmuyor kocanı sevmiyorsan ayrılırsın aldatmak ne demek yaa üstelik bebeğinin babası kimin olduğunu bilmiyorum diyor sen bilmezmisin babasının kim olduğunu bu ne ahlaksızlık türk halkına kötü bir örnek oluyor yazıklar olsun diyorum

Rıfat
Rıfat - 5 ay Önce

Hamdolsun dini bütün bir iktidarımız var. Ya olmasaydı?

SIRADAKİ HABER