Enes Batur, Danla Bilic ve Kerimcan Durmaz'a dava!

Sosyal medya fenomenlerine karşı harekete geçildi. Kerimcan Durmaz, Danla Bilic ve Enes Batur'a dava açıldı

Medya 07.11.2018, 20:23
Enes Batur, Danla Bilic ve Kerimcan Durmaz'a dava!

Çocukları Taciz ve Sosyal Medyadan Koruma Derneği Başkanı Erhan Nacar, sosyal medyanın ve fenomenlerin çocukların üzerinde bıraktığı olumsuz etkileri anlattı ve Kerimcan Durmaz, Danla Bilic ve Enes Batur'a karşı birlik olma duyurusu yaptı.

"ÖRF VE ADETLERİMİZDEN UZAKLAŞMAYA BAŞLADI"

Erhan Nacar, sosyal medyanın ve fenomenlerin çocuklar üzerinde yaptığı olumsuz etkileri anlatarak, bunun için harekete geçilmesi için yetkililere ve ailelere çağrıda bulundu. Nacar, "Çocuklarımız bizim bireyler olarak, anne baba olarak sahip çıkmamız gereken gençlerimiz. Bunlar artık örf ve adetlerimizden uzaklaşmaya başladı." dedi.

Enes Batur, Danla Bilic ve Kerimcan Durmaz'a dava!

"18 YAŞ ALTI ÇOCUKLARIMIZ TAKİP EDİYOR"

Sosyal medya ve dijital çağ hayatımıza girdiğinden beri, bunların olumlu yönde etkilerini değil, olumsuz yönde etkilerini almaya başladık. İşte bunlardan biri fenomenler. Vazgeçilmez fenomenler. Fenomenlerden birisi olan Enes Batur'a, biz dernek üzerinden yine ailelerden gelen şikayetler üzerine hemen açmadık tabi önce araştırdık baktık doğruluk paylarına baktık. Baktık ki gerçekten çok korkunç bir derecede sosyal medyayı 18 yaş altında olan çocuklarımız takip ediyor. Bunlar psikolojik olarak, hem pedagogların kontrolünde olması gerekiyor. Hem de anne babaların kontrolüne alınması lazım" diye konuştu.

Enes Batur, Danla Bilic ve Kerimcan Durmaz'a dava!

"SİZE BİRİLERİNİN DUR DEMESİ LAZIM"

Nacar sözlerini şöyle sürdürdü: "Kerimcan kim, Enes Batur kim? Dolayısıyla Murat Övüş diye beyefendi çıkmış bilmem ne kelimeler kullanıyor. Danla Bilic aynı şekilde. Bir peynir lafı yaptı bir tuvalet lafı yaptı hep küfürler. Size birilerinin dur demesi lazım. Elinizi çocuklarımızın üzerinden çekin ve para uğruna harcamayın. Sekiz yaşında bir erkek çocuğu Kerimcan'ı izleyerek ruj sürebiliyorsa, bu çocuğun ilerisini düşünün. 18 yaşın altındaki çocukların bu paylaşımlara dikkat etmesi lazım."

Enes Batur, Danla Bilic ve Kerimcan Durmaz'a dava!Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (5)
hasan 3 yıl önce
bademleme yapanlara dava aç sen
Narkoz 3 yıl önce
Tum gayret aptal bir nesil yetistirmek için...
Müslüman 3 yıl önce
Tiplere bakın, Ümmet ne hale geldi
Hakkı 3 yıl önce
milletin parasını hortumlayıp üzerine bir de vergi ödemeyenlerle uğraşılsın. Çocuklara en kötü örnek onlar
Sosyolog 3 yıl önce
İslami kültürün temel alındığı sosyolojik bir yapılanma şart. Yoksa gençler saygısız,edepsiz,terbiyesiz,vurdumduymaz,başkasını takdir etmeyen,batı aşığı ama Türk ve İslam değerlerinden nefret eden bireyler olmaya devam edecekler

Gelişmelerden Haberdar Olun

@