banner555

Manşetlerde eleştiri var!

Spor 28.02.2016, 15:45

TRABZONSPOR’un tarihi bir protestoya sahne olan Osmanlıspor maçında aldığı mağlubiyet, teknik direktör Hami Mandıralı ve futbolcuların çok ağır biçimde eleştirilmesine sebep oldu. Galatasaray’a deplasmanda 2-1 yenildiklyeri maçta 4 futbolcusu kırmızı kart gören Trabzonspor’un, TFF ve MHK’yi protesto etmek için 30 saniyelik hareketsiz kalma eylemiyle başladığı Osmanlıspor maçının sonucu da adeta hüsran oldu. Maçta çok kötü bir performans ortaya koyan bordo mavili futbolcular ve yaptığı hamlelerle eleştiriler alan Hami Mandıralı camianın büyük tepkisiyle karşılaştı.

TARİHİ İSYAN, TARİHİ HÜSRAN!

Yerel gazeteler, Osmanlıspor maçında yönetimin üzerine düşeni yaptığını, ancak futbolcular ve Hami Mandıralı’nın buna ayak uyduramadığını belirttiler.

İlkhaber Gazetesi, taraftarların da tribünleri doldurmasına rağmen yeterli desteği vermediğini vurgulayarak, "Destek vermeyen taraftara ruhsuz futbola ve mağlubiyete" başlığının yanına kırmızı kart fotoğrafı koydu.

Gazete ayrıca, "Protestonun haricinde ne tribünlerde ne de sahada Trabzonspor adına hiçbir şey yoktu. Sahadaki ruhsuz futbol ve alınan mağlubiyet, tribünlerin dolmasına rağmen takıma verilmeyen destek de kırmızı kartı hak etti" ifadeleriyle mağlubiyeti okuyucularına duyurdu.

Gelişmelerden Haberdar Olun

@