7m


7m

hyundai

Cinnet geçiren asker koğuşu tarayıp intihar etti!

Manisa'da cinnet getiren asker 3 arkadaşını şehit edip ardından intihar etti.

Manisa 11.07.2017, 08:56 11.07.2017, 09:25
Cinnet geçiren asker koğuşu tarayıp intihar etti!

Manisa'nın Kula ilçesinde karakolda cinnet getiren bir asker, silahla vurduğu 3 arkadaşını şehit edip 3 arkadaşını yaraladıktan sonra intihar etti.


Olay, bugün saat 03.30 sıralarında Kula Jandarma Karakolu’nda meydana geldi. Askerlik görevini yapan ve kimliği henüz öğrenilemeyen bir er, girdiği bunalım sonucu otomatik piyade tüfeği ile koğuş içerisinde uyuyan arkadaşlarına ateş açtı. 3 askerin şehit olduğu, 3 askerin de yaralandığı olayı gerçekleştiren er aynı tüfekle intihar etti.

Yaralı askerler, çağrılan sağlık ekipleri tarafından ambulanslarla Kula Devlet Hastanesi’ne kaldırıldı. Burada yapılan ilk müdahalenin ardından yaralı askerler Salihli Devlet Hastanesi’ne sevk edildi.

Cinnet geçiren asker koğuşu tarayıp intihar etti!

VALİLİK AÇIKLAMA YAPTI

Manisa Valiliği’nden 3 askerin şehit olduğu, 3 askerin de yaralandığı olayla ilgili şu açıklama yapıldı:

"İlimiz Kula İlçe Jandarma Komutanlığı’nda vatani görevini yapan bir jandarma erin kişisel nedenlerden kaynaklandığı düşünülen bir gerekçe ile 11.07.2017 tarihi saat 03:20'de askerlerin istirahatta bulunduğu bir anda koğuşu otomatik silahla taraması sonucu üç askerimiz şehit olmuş, üç askerimiz yaralanmıştır. Yaralı jandarma erlerin tedavileri Salihli Devlet Hastanesi’nde sürmekte olup şu anda hayati tehlikeleri yoktur. Birlikte görev yapan diğer askerlerimizin herhangi bir sağlık sorunu bulunmamaktadır. Olayı müteakiben fail jandarma er intihar etmek suretiyle hayatına son vermiştir. Olay ile ilgili adli ve idari tahkikat başlatılmıştır. Şehit ailelerine gerekli bildirimler yapıldıktan sonra şehit ve yaralı bilgileri kamuoyu ile paylaşılacaktır. Aziz milletimize ve kederli ailelere başsağlığı, yaralı askerlerimize acil şifalar temenni ederiz."

Cinnet geçiren asker koğuşu tarayıp intihar etti!
Cinnet geçiren asker koğuşu tarayıp intihar etti!
Cinnet geçiren asker koğuşu tarayıp intihar etti!
Cinnet geçiren asker koğuşu tarayıp intihar etti!
 

Yorumlar (5)
Osman 61 5 yıl önce
Bu olayda Telefonun ne ilgisi var?
Hasan Sezer 5 yıl önce
Telefon alacağım karar veremedim sizce ayfon 7 ve ya samsung hangisi yardimci olursaniz sevinirim
Can 5 yıl önce
Bu millet kafayı siyirmiş 3 tane er şehit olmuş yorumcu arkadaşın yaptığı yoruma bak
Cenk 5 yıl önce
Hasan sezer bence samsung al bir tarafina girmesi daha kolay olur..mahelle yanarken .... sacini tararmis hesabi simdi sana ne desem bos
Halil 5 yıl önce
Telefona para harcama luzumsüz yere, arsa al ev yap üstüne kira al, ondan sonra hem ayfon hemde samsung al...

Cinnet olayina gelirsek, askerler doktor kontrolünden gecmiyorlarmi hic, gercekden hastamiydi, yoksa fetocu/pkk falan, biz ülke olarak hic dikkate etmiyoz. Normalde bir insan bir delikden bir kere isirilir, biz 10 oldu 100 oldu 1000 oldu halen ayni delikden isiriliyoz..Allah bize akil fikir versin.....

Gelişmelerden Haberdar Olun

@