vardallar

Tuğba Özay, Ekrem İmamoğlu'nu ziyaret etti

Trabzonlu manken Tuğba Özay, Trabzonlu İmamoğlu'nu makamında ziyaret etti.

Magazin 11.07.2019, 13:53
Tuğba Özay, Ekrem İmamoğlu'nu ziyaret etti

Trabzonlu manken ve şarkıcı Tuğba Özay annesiyle birlikte hemşerisi olan İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu'nu makamında ziyaret etti. Özay daha sonra sosyal medya hesabından da açıklama yaptı.

"AYAĞINA TAŞ DEĞMESİN"

Özay sosyal medya hesabından buluşmadan kareler paylaşarak İmamoğlu'na övgü yağdırdığı şu notu düştü:

"Değerli hemşehrimiz, İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Sayın Ekrem İmamoğlu'nu makamında ziyaret ettik... Şunu içtenlikle ifade edebilirim ki karşımda genç, dinamik, heyecan dolu, gözleri ışıl ışıl parlayan, sevgi yüklü, ötekileştirmeyen, herkesi kucaklayan, her kesimden insanın abisi, kardeşi, oğlu olabilecek, o samimiyeti hissedeceğiniz bir lider var... Annem devletimize 30 yıl boyu hizmet etmiş binlerce öğrenci yetiştirmiş bir öğretmen. Annem, oğlum diye sarılarak kutladı kendisini...

Tuğba Özay, Ekrem İmamoğlu'nu ziyaret etti

Gerçekten de hissediyorsunuz kendisinde bu sıcaklığı... Sayın başkanımızın yolu açık olsun... Ayağına taş değmesin. Görevini en iyi şekilde başarsın... Genç ve dinamik ekibiyle birlikte İstanbul'u şahlandırsın... Bizlerin ayrılığa değil birlik ve beraberliğe ihtiyacı var! Bizlerin kültüre, sanata, eğitime, işe, aşa, doğal yaşamın korunmasına ihtiyacı var! Bizlerin herkese eşit mesafede durabilen siyasilere ihtiyacı var! Baskısız, korkusuz, kaygı duymadan konuşabileceği, tartışabileceği, yorumlayabileceği platformlara ihtiyacı var! Bizlerin ılımlı, olumlu, güler yüzlü insanlara ihtiyacı var!

Tuğba Özay, Ekrem İmamoğlu'nu ziyaret etti

Bizlerin Ata'mızın yolunda ilerleyen aydınlık yüzlere ihtiyacı var ! Ve bizlerin az biraz cesarete ihtiyacı var ! Ve umuyoruz ki tüm bunlar başkanımızda var! Tekrar kutlu olsun!

Not; Farklı görüşlerde olan arkadaşlarımız da lütfen saygıyı aşmadan yorumlasınlar ya da hiç yorumlamasınlar. Burası kavga edilecek bir mecra değil"

Tuğba Özay, Ekrem İmamoğlu'nu ziyaret etti


Yorumlar (6)
Hasan 2 yıl önce
Güzel insan
Gurbet Trabzon 2 yıl önce
Ama Değerli Başkanın işi çok zor,,zira akparti zihniyeti İstanbul belediyesini yedi bitirdi
Yüksel 2 yıl önce
İnşAllah bizi yanıltmaz
Yüksel öziyi 2 yıl önce
İstanbullular için her şey güzel olacak umarım.
idris 2 yıl önce
güler yüzle,kucaklamayla bu işler yapılacaksa çok kolay o zaman boşuna uğraşmış Recep Tayyip yıllardır yapmadığı hizmet kalmadı herşey boşaymış gerçekten üzülüyorum
Adnan 2 yıl önce
Her şey çok güzel zaten

Gelişmelerden Haberdar Olun

@