Taciz iddiasıyla anılan Talat Bulut'a Fatma Girik'ten destek

Fatma Girik: Talat Bulut, doğru düzgün bir aile babasıdır

Taciz iddiasıyla anılan Talat Bulut'a Fatma Girik'ten destek
banner432

Ünlü sinema oyuncusu Fatma Girik, Bodrum'un Dağbelen Mahallesi'nde kahvaltı üzerine işletme açan aile dostları Defne Güner'e destek vermek için ziyarette bulundu. Mekanda kahvaltı da yapan Girik, ardından işe koyularak iş önlüğünü taktı. Sipariş defterini ve kalemini eline alan Girik, restorana gelen müşterilerden siparişlerini aldı, servislerini yaptı ve çaylarını doldurdu. Güler yüzlü olarak müşterilerle ilgilenen Girik, yaptığı şakalarla dikkat çekti. 

Kalçasına 1,5 yıl önce protez takılan Girik, sağlık durumuyla ilgili bilgi verdi. Girik, "Sağlık durumum iyi. Ama biraz naz yapıyorum sizlere. Onun dışında da çok oturduğum zaman, dizim kilitleniyor. Başka bir sıkıntım yok" dedi.

SANATÇI ARKADAŞI BULUT'A DESTEK

Talat Bulut'un set çalışanını taciz ettiği iddialarına da değinen Girik, "En sevdiğim ve en beğendiğim sanatçılardan birisi Talat Bulut. Doğru düzgün bir aile babasıdır. Böyle bir şey imkansız, kalıbımı basarım yani onun adına. Duyunca çok şaşırdım. Niye herkes çıkıp zamanında söylememiş. Korkmuşlar mı Talat Bulut'tan. Çünkü yalan herhalde, arka arkaya ortaya çıkınca inandırıcı olmuyor" dedi.

'ORİJİNAL PROJE GELSİN'

Gelen proje teklifleri olduğunu da söyleyen Girik, orijinal bir proje teklifi beklediğini belirterek, "Hep aynı şeyler, bir tane orijinal bir şey gelsin. Oradan çalma, buradan çıkma olmasın. Dizi, film seyrediyorum. Seyrederken şimdi bunu diyecek diyorum, onu söylüyor. Şimdi böyle olacak diyorum, aman sonra da bu olur diyorum ve kapatıyorum. Sahiden de öyle oluyor orijinal bir çalışma olursa değerlendirebilirim" dedi. Yeşilçam oyuncularına yeni projelerde yer verilmemesine de tepki gösterdi.

Güncelleme Tarihi: 09 Haziran 2018, 17:19

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE
SIRADAKİ HABER

banner393