Okan Can Yantır kimdir? Ahmet Kural - Sıla olayında Okan Can Yantır iddiası

Türkiye'nin günlerdir konuştuğu Ahmet Kural'ın Sıla'ya şiddet uyguladığı iddialarında bugün yeni bir gündem oluştu. İddiaya göre Ahmet Kural ile Sıla arasında Okan Can Yantır nedeniyle tartışma yaşandı. Peki Okan Can Yantır kimdir?

Okan Can Yantır kimdir? Ahmet Kural - Sıla olayında Okan Can Yantır iddiası

Advertisement Advertisement

Son günlerde Türkiye'de en çok konuşulan olayların başında Ahmet Kural'ın Sıla'ya şiddet uyguladığı iddiası yer aldı. Her gün olayla ilgili yeni gelişmeler yaşanırken ikili arasındaki tartışmanın Okan Can Yantır nedeniyle başladığı öne sürüldü. İddialara göre olay gecesi Sıla'nın Ahmet Kural'a ayrı oldukları dönemde Okan Can Yantır ile birlikte olduğunu itiraf ettiği belirtildi. İddiaya göre ikilinin arasında olay bu itiraftan sonra yaşandı. Peki Okan Can Yantır kimdir? İşter detaylar

OKAN CAN KİMDİR?

İTİRAF VE TARTIŞMA İDDİASI

Takvim Gazetesi'nin haberine göre; Ahmet Kural’ın Sıla’yı darp ettiği iddiasının ardından olayın nedeni hakkında bir iddia ortaya atıldı. Sıla'nın, olay gecesi Ahmet Kural'a ayrı oldukları dönemde Okan Can Yantır’la birlikte olduğunu itiraf ettiği ortaya çıktı.

İkili, iddiaya göre 29 Ekim gecesi oyuncunun evindeki tartışmada eski defterleri açtı. Çiftin, ocak 2018'deki ayrılığına popçunun o dönem Okan Can Yantır'la buluşmasının neden olduğu konuşulmuştu. Kural da iddiaya göre olay gecesi popçuya Yantır'la aşk yaşayıp yaşamadığını sordu.

Sıla'nın 'Hayır' yanıtına inanmayan Kural, ısrar etti. Şarkıcı da dakikalar sonra Yantır'la aşk yaşadığını itiraf etti. Ayrı oldukları dönemde kimseyle birlikte olmadığını söyleyen Ahmet Kural, Sıla'yı evden kovdu. "Gitmeyeceğim" diyen Sıla, iddiaya göre oyuncuya bardak fırlattı. Bir diğer iddiaya göre ise Kural, Sıla'nın görüşmesini istemediği bir kadın arkadaşıyla sık sık bir araya gelmesi üzerine çıldırdı. 

Güncelleme Tarihi: 07 Mart 2019, 12:34

Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
YORUM EKLE

banner426

banner204