alexa metrics

banner536

Nihat Genç'ten Hasan Can Kaya'ya tepki!

EXXEN'e program yapan Hasan Can Kaya konuşulmaya devam ediyor. Yazar Nihat Genç, sosyal medya hesabında hem Kaya'ya hem de programa katılanlara tepki tepki göstererek, "Adına da mizah demiş, seyirci de mazoşist, para verip kendine küfür ettiriyor!" dedi.

Magazin 08.12.2021, 14:25

YouTube’da yayınlanan Konuşanlar ile adını geniş kitlelere duyuran Hasan Can Kaya, kısa sürede 1 milyon 740 bin takipçi sayısına ulaştı. Son olarak Acun Ilıcalı’nın yeni platformu Exxen ile anlaşarak Konuşanlar programını bu platforma taşıyan Hasan Can Kaya'yı Trabzonlu ünlü yazar Nihat Genç yerden yere vurdu. 
Hasan Can Kaya gündemden düşmüyor. Youtube'da "konuşanlar" isimli kanalıyla kısa sürede şöhrete kavuşan Kaya, şimdilerde Acun Ilıcalı'nın yeni platformu Exxen'de devam ediyor.

Kaya'nın ismi son olarak Güldür Güldür Show ile bir kez daha gündeme geldi. Programda komedyen Hasan Can Kaya'ya göndermede bulunuldu.

Özgün Aydın'ın kötü mizah yapan bir adamı canlandırdığı skeçte, söz konusu kişinin çevresindekilere hakaret ettiği belirtiliyor.

Tartışılan isme bir tepki de yazar Nihat Genç'ten geldi. Twitter hesabından küfürlü bir bölüm yayınlayan Genç, videonun altına "Yokluk, sefalet, sapıklık diplerde... Gençler galiba para için makul yollardan geçinecek fikir, akıl, ürün bulamıyor ve zıpırın biri seyircinin yüzüne ana avrat düz gidip ekmeğini kazanıyor! Adına da mizah demiş, seyirci de mazoşist, para verip kendine küfür ettiriyor!" notunu düştü.


Yorumlar (7)
erdal baytar 2 ay önce
babasına küfür ediliyor ama seyirci kahkaha ile gülüyor ne haldeyiz
Fenasi Kerim 2 ay önce
Bu gibi şarlatanlara hayran kitlelerde var malesef
osman abi 2 ay önce
size ne size me
Ali KAYA 2 ay önce
Konuşmacı adam değil ki. Asıl sövülecek olan kız. Kaşıntı onda var. Babasının ne günahı var?
Akçaabatlı-TS 2 ay önce
tipik chp zihniyeti. kendisinden olmayanı kutuplaştıran ve hakaret/küfür eden...
ileli 2 ay önce
kendisine küfür edilen gayet mutlu Nihat bey gereksiz yere tartışmaya dahil olmuşsunuz.
Gezgin 2 ay önce
bu eleman bir yayında da Trabzon'a hakaret edilmesine sesini çıkarmamıştı

Gelişmelerden Haberdar Olun

@