Merve Özbey Ocak'ta evleniyor!

Merve Özbey, sevgilisi Kenan Koçak ile ilgili samimi bir itirafta bulundu.

Magazin 05.10.2019, 14:02
Merve Özbey Ocak'ta evleniyor!

Başarılı şarkıcı Merve Özbey, Ocak ayında evleneceği sevgilisi Kenan Koçak ile ilgili samimi bir itirafta bulundu. Evlenme teklifi almadığını belirten Özbey, "Belki düğünden önce evlenme teklifi eder.” dedi.

Şarkıcı Merve Özbey, yaklaşık bir yıldır aşk yaşadığı Kenan Koçak ile evleneceğini sosyal medya hesabından duyurmuştu. 

"DÜĞÜN GÜNÜNÜ ÖNCEDEN ALDIK"

Ocak ayında Kenan Koçak ile dünyaevine girecek olan henüz evlenme teklifi almadığını belirterek, “Düğün gününü önceden aldık. Herkes çok az kaldı diyor. Daha aylar var ama düğün işleri böyleymiş. Ben henüz bir şey anlamadım. Dört ay var. Kimsenin gönlü kırılmasın diye şimdiden davetiyeleri hazırladım." dedi.

"BELKİ DÜĞÜNDEN ÖNCE EVLENME TEKLİFİ EDER"

Kınanın çok kalabalık olacağını söyleyen Özbey, Yasemin Şefik’in, “Düğün tamam da evlenme teklifi nasıl oldu?” sorusuna, “Henüz evlenme teklifi yok. Yani evlenme teklifi olmadı. Biz konuştuk ve bir anda düğün günü aldık. Belki düğünden önce evlenme teklifi eder.” diyerek kahkaha attı.

ARABESK ALBÜM HAZIRLIYOR

Son klibi “Yaramızda Kalsın” ile en çok dinlenen ve izlenenler arasında yer alan Merve Özbey; “Arabesk albüm hazırlıyoruz. Hem çok iyi bildiğiniz arabesk şarkılar ve yeni arabeskleri dinleyicilerle buluşturacağım.” dedi.


Son dakika Trabzonspor haberleri ve Son dakika Trabzon Haberleri
Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@