banner556

>

Eski Trabzonsporlu ile görüntülenen kadının eşinden açıklama! "Allah'a havale ediyorum"

Eski Trabzonsporlu Galatasaray'ın kalecisi Fatih Öztürk, Bebek'te Adana Demirspor'un file bekçisi Kurtuluş Yurt'un eşiyle yemek yedikten sonra görüntülemişti. Fatih Öztürk iddiaları sert bir dille yalanlarken bir açıklama da Kurtuluş Yurt'tan geldi.

Magazin 02.09.2020, 12:04 02.09.2020, 13:57
Eski Trabzonsporlu ile görüntülenen kadının eşinden açıklama! "Allah'a havale ediyorum"

Eski Trabzonsporlu Galatasaray kalecisi Fatih Öztürk, Bebek'te Adana Demirspor'un file bekçisi Kurtuluş Yurt'un eşiyle yemek yedikten sonra görüntülemişti. Fatih Öztürk iddiaları sert bir dille yalanlarken bir açıklama da Kurtuluş Yurt'tan geldi.

"FATİH BENİM KARDEŞİMDİR, ALLAH'A HAVALE EDİYORUM"

Kurtuluş Yurt sosyal medya hesabında yaptığı açıklamada, "Öncelikle basında dolaşan saçma sapan haberler için çok üzüldüğümü belirtmek isterim. O akşam yenen yemeğe ben eşim ve çocuğum beraber katılacaktık. ama takımımla kampta olduğum için gidemedim. Yansıtılan olaylar tamamen asılsızdır. Kalabalık bir grup halinde bir yemek yeme olmuştur. Fatih benim kardeşimdir. Daha önce de ailecek beraber yemek yedik ben eşime güveniyorum. Her zaman da yanındayım. O haberleri yapanları vicdanlarıyla baş başa bırakıyorum. Yüce Allah'ın adaletine havale ediyorum. Saygılar, sevgiler" ifadelerini kullandı.

Eski Trabzonsporlu ile yakalanan kadının eşinden açıklama

FATİH ÖZTÜRK'TEN AÇIKLAMA

Öte yandan konu ile ilgili sosyal medya hesabından bir açıklama yapan Galatasaray'ın file bekçisi, ailesi ve kız arkadaşıyla yemek yediğini ve hiçbir günahı olmayan insanların mağdur edildiğini söyledi.

Öztürk yaptığı açıklamada, "Ailem ve arkadaşlarımla yenen bir akşam yemeğiydi sadece. Hiçbir günahı olmayan insanlara iftira atıldı, mağdur edildi. Özel hayata müdahale, çıkmayan bir çamur haline getirildi. Allah'tan başkasına hesap verecek değiliz ama evli ve evladı olan bir kadını, ailesini lütfen ama lütfen rahat bırakın. Bunları hak edecek hiçbir şey yaşanmadı" şeklinde konuştu.

Eski Trabzonsporlu ile yakalanan kadının eşinden açıklama

Yorumlar (6)
KALYONCU 5 ay önce
Şeriat hükümlerine uymazsanız, kadın erkek haremliği selamlığını yok sayarsanız böyle iftiralara maruz kaldınızmı ağlamayacaksınız
KALYONCU 5 ay önce
Anlayışın kıtsa ben ne diyeyim daha sana
Giresunlu 5 ay önce
Kalyoncu kitapta iftira atmanin suçu yazmıyor mu gıybet etmek ölü eti yemek gibi denmiyor mu 3 kişi gözüyle görmeden konuşmalı denmiyor mu ???
Karar 5 ay önce
Klavye delikanlıları neredesiniz. Ben söyleyin Allaha havalesiniz. İşiniz öbür tarafta zor.
Hakan 5 ay önce
Ne kadar geniş bir aile ben bekarım bir kızla konuşsam laf oluyor
52/1Afyonlu 5 ay önce
evet iş başka bunlarda paniklemesinden anlayan anlar birde arka koltuk boş neden orada değilde yanında yani fites bozukda berabermi takıyorlar?iki fetöçü yakışır 6s a tam bulmuşlar rabbim büyükdür

Gelişmelerden Haberdar Olun

@