TOKİ Maçka'ya konut yapacak!

Belediye Başkanı Koçhan açıkladı. TOKİ Esiroğlu'nda 150 konut yapacak

Maçka 12.03.2019, 18:09
TOKİ Maçka'ya konut yapacak!

Trabzon'un Maçka ilçesinin belediye başkanı Koray Koçhan, "Esiroğlu'na TOKİ büyük katkı sağlayacak" dedi.

Çevre ve Şehircilik Bakanlığı Toplu Konut İdaresi tarafından (TOKİ) açıklanan listeye göre Trabzon’un Maçka ilçesi Esiroğlu Mahallesinde yapılacak olan 150 konutluk 2.Etap TOKİ Projesinin katılım koşulları belli oldu. TOKİ ve Maçka Belediyesi’nin web sitesinde yapılan duyuruda, isteyen tüm vatandaşları uygun fiyatlar ile ev sahibi olabileceği belirtildi.

MÜJDEYİ VERDİ

Konu ile ilgili açıklamalarda bulunan Maçka Belediye Başkanı Koray Koçhan, “Esiroğlu Mahallemize söz vermiştik. Vatandaşlarımızın TOKİ konusunda talebi vardı. Bizlerde gerekli çalışmaları ve girişimleri yaparak TOKİ’nin ilçemize gelmesini sağladık. Vatandaşlarımız uygun ödeme koşulları ile yararlanabileceği 150 konutluk projeye 500 TL gibi uygun rakamlar ile başvurabilecekler. Esiroğlu TOKİ projemiz bölgemize büyük katkı sağlayacak. Biz ne söz verdiysek yapıyoruz. Milletimizin duası ve desteği ile Maçka için hız kesmeden yola devam ediyoruz. Çevre ve Şehircilik Bakanımız Murat Kurum’a TBMM Çevre Komisyonu Başkanımız ve Milletvekilimiz Muhammet Balta’ya teşekkür ederiz. Esiroğlu Mahallemize hayırlı olsun” ifadelerini kullandı.

Yorumlar (1)
Engelli 2 yıl önce
Sayın TOKİ ve diğer yetkililer özellikle TOKİ kuraları ve imkanı verilirken lütfen engelli bireylere de hak ve kontenjan ayiriniz ????????????

Gelişmelerden Haberdar Olun

@