banner560

Koçhan; Maçka’nın vizyonu değişti!

Maçka Belediye Başkanı Koray Koçhan açıklamalarda bulundu

Maçka 04.08.2020, 19:26 04.08.2020, 19:32
Koçhan; Maçka’nın vizyonu değişti!

Trabzon’un Maçka İlçesi Sümela Manastırı'nın da açılmasıyla hareketli bir dönem geçiriyor.

Maçka Belediye Başkanı Koray Koçhan, “Maçka artık vizyon değiştirdi. Dünyanın en büyük turizm destinasyonlarından birinin tam ortasındadır. Buna ayak uymak boynumuzun borcudur. Sümela Manastırı’nın açılmasıyla birlikte diğer Trabzon Büyükşehir Belediyemizle hazırladığımız projelerin hayata geçmesiyle artık dünyanın konuştuğu, sıcak gündeminde yer alan bir yer haline dönüşüyor” dedi.

Makine parkına yeni araçlar katan Başkan Koray Koçhan direksiyon başına geçerek,”Maçka’da gelen talepler bellidir. Her vatandaşım Maçka’da yaşadığının sorumluluğunu bilerek yaşıyor. Bizde bu sorumluluğun birer parçasıyız. Birlikte Maçka’mızın eşsiz doğasıyla barış inde yaşanmasını sağlayacağız. Maçka mutlu ve huzurlu Trabzon’un, doğal ve tarihi güzellikleriye dünyaya açılan kapısıdır” şeklinde konuştu.Trabzon Haber ve Trabzonspor Haber

Yorumlar (9)
Salih Kaya 1 yıl önce
Evet baya değişti. Sumelaya çıkan yolda soygun yapılıyor. Yola devam etmek için adam başı 10 tl.isteniyor. Ne için.. Sumelaya çıkmayacağız dediğimiz halde. Bravo Maçka bayaa değişmiş.
murat 1 yıl önce
MAÇKA İÇİ REZALET BİR TRAFİK VAR. AYRICA SÜMELA YA GİTMEK İÇİN DOLMUŞ SİSTEMİ GETİRMİŞLER TAM BİR REZALET. KONTROLSÜZ VE MESAFESİZ 10LARCA KİŞİ DOLMUŞ KUYRUĞU BEKLİYO.
Mehmet 1 yıl önce
Maçkada değişen hiç bişey yok.
Maçkalı 1 yıl önce
Belediye mi alıyor onu az araştır
Görünen köy. 1 yıl önce
Salih bey, parayı belediye mi, müze mi yoksa çevre ve orman mı alıyor? Yanılmıyorsam orası ve benzeri ören yerlerine girmek ülkemizde resmi makbuz karşılığı belli bir üçret ve anlaşmalı kartlarla yapılmaktadır. Bizde, Sümela manastırını gezmek istedik, tadilat olmasına rağmen giriş üçreti ödetik göremeyince Coşandere ve yerel işletmeleri gezip serin havayı da çiğerlerimize çekerek geri döndük! Oraları dönüştürmenin tabiat şartları gereği ne kadar zor olduğu umarım hissedilmiştir! On TL fazla gelebilir ama soygun yapılıyor kelimesi yakışıksız oldu!
cavit 1 yıl önce
esiroğlu mahallesi üvey evlat durumunda kaldırımlarda 30 cm ot var ama kimin umrunda yazıklar olsun
ASAF TUNCER 1 yıl önce
AYNEN DEDİKLERİNE KATILIYORUM
Pala 1 yıl önce
Madem bukadar turist geliyor ikitane sosyal tesis yapıp gençlere iş imkanı saglasanız esnaf zaten fiyatlarda uçmuş köylere dolmuş yok millet taksi parası vermekten maf olmuş yolu daralttınız trafik obiçim iki fotoğraf paylaşmakta olmuyor
Pala 1 yıl önce
Böyle trislik yere Trabzon'dan akşam 8 den sonra araba yok komiksin başkan
Bütün Yorumları Görmek İçin Tıklayın

Gelişmelerden Haberdar Olun

@