7m

uzungöl yayla otel

Yılmaz Erdoğan'dan Russell Crowe sürprizi

Yılmaz Erdoğan'dan yeni çekeceği 'Organize İşler' dizisi için Russell Crowe süprizi

Kültür/sanat 05.06.2022, 22:30
Yılmaz Erdoğan'dan Russell Crowe sürprizi

Oscar ödüllü Hollywood yıldızı Russell Crowe'un yönetmen koltuğunda oturduğu ve başrolünde yer aldığı 'The Water Diviner' (Son Umut) filminde rol alan Yılmaz Erdoğan, yeni çekeceği 'Organize İşler' dizisiyle ilgili Russell Crowe açıklamasıyla dikkat çekti.

Usta oyuncu Yılmaz Erdoğan, 'Organize İşler' serisini dizi olarak çekmeye hazırlanıyor. Oscar ödüllü Hollywood yıldızı Russell Crowe'un yönetmen koltuğunda oturduğu ve başrolünde yer aldığı, 2014 yılında vizyoan giren 'The Water Diviner' (Son Umut) filminde 'Binbaşı Hasan' karakterini canlandıran Erdoğan, eski rol arkadaşı Russell Crowe'la ilgili dikkat çeken bir açıklama yaptı.

Önceki gün tek kişilik gösterisi 'Münaşaka' ile Harbiye Açıkhava Sahnesi'ne çıkan Erdoğan, gösteri öncersi basın mensuplarının sorularını yanıtlarken, uzun süre 'Münaşaka' gösterisini yapmayacağını açıkladı ve "Organize İşler’in senaryosunu yazmak için Köyceğiz’e gideceğim. Sonbahara kadar senaryoyu bitireceğim" dedi.

"Russell Crowe’a Organize İşler dizisinde yer alması için teklif götürecek misiniz?" sorusuna, "Kendisiyle çok uzun zaman önce bunun için konuşmuştuk. Bir senaryo göndereceğim" yanıtını verdi.


Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@