KTÜ ile UZMAR ve ERGÜN Gemi Sanayi Arasında İş Birliği Protokolü İmzalandı.

1461 Trabzon FK, Balıkesirspor maçı hazırlıklarını tamamladı 1461 Trabzon FK, Balıkesirspor maçı hazırlıklarını tamamladı

Karadeniz Teknik Üniversitesi ile Uzmanlar Denizcilik San. Ve Tic. Ltd. Şti (UZMAR) ve Ergün Gemi Sanayi arasında, Karadeniz Teknik Üniversitesi demir başına kayıtlı 8672304 IMO Numaralı KTÜ Denar-1 adlı bilimsel araştırma gemisi bakım-onarım işlemlerinin yürütülmesi ve finansmanına ilişkin süreçleri ve tarafların yükümlülüklerini belirlemek amacıyla iş birliği protokolü imzalandı.

KTÜ ile UZMAR ve ERGÜN Gemi Sanayi Arasında İş Birliği Protokolü İmzalandı

Geminin tersane tarafından yapılacak bakım-onarım işlerini, yapılan işlerin KTÜ tarafından kontrol ve kabul süreçleri ile başta sağlanacak finansman olmak üzere tarafların yükümlülüklerini kapsayacak; geminin bakım-onarım iş planlarının oluşturulmasını, oluşturulan iş planlarının gerçekleştirmesini, resmi kontrol ve kabul süreçlerinin KTÜ tarafından tamamlanmasını sağlayacak olan protokolü; Üniversitemiz adına Rektörümüz Prof. Dr. Hamdullah Çuvalcı ile Uzmanlar Denizcilik San. ve Tic. Ltd. Şti. (UZMAR) adına Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Noyan ALTUĞ ve Ergün Gemi Sanayi Tic. Ltd. Şti. adına şirket sahiplerinden Rüstem Ergün imzaladı.

KTÜ ile UZMAR ve ERGÜN Gemi Sanayi Arasında İş Birliği Protokolü İmzalandı