banner556

>

"Öğle yemeği salçalı olsun" diyen kadın hem dayak yedi hem de işinden oldu

Konya'da bir market zincirinin şubesinde kasiyer olarak çalışan 2 çocuk annesi kadın, öğle yemeğinin salçalı olmasını istedi. Marketten sorumlu müdür yardımcısı, kasada müşteri varken kadına önce tepki gösterip hakaret etti, müşteri gittikten sonra da saldırıp tekme-tokat dövdü. Kadın ve müdür yardımcısının iş akdine son verildi.

Konya 25.12.2020, 17:26
"Öğle yemeği salçalı olsun" diyen kadın hem dayak yedi hem de işinden oldu

Korkunç olay, 11 Aralık Cuma günü Konya'nın Karatay ilçesi Erenler Mahallesi'nde bulunan bir market zinciri şubesinde meydana geldi. Kasiyer olarak çalışan H.Ş., yaptırılacak öğle yemeğinin salçalı yapılması yönünde fikrini söyledi.

MÜŞTERİ VARKEN HAKARET ETTİ
Bunun üzerine marketin sorumlu müdür yardımcısı Oğuzhan D. iddiaya göre, kasada müşteri varken H.Ş.'ye hakaret içerikli sözler söyledi. Müşteri gittikten sonra kasa bölümüne gelen Oğuzhan D., H.Ş.'ye saldırıp, tekme tokat dövdü.

Olayın ardından marketin sorumlu müdürü, iki çalışan hakkında tutanak tutup, istifa dilekçelerini imzalattı. İlk olarak Oğuzhan D.'nin birkaç gün sonra da H.Ş.'nin iş akidine son verildi.

"SENİNLE GÖRÜŞECEĞİZ"
Yaşadığı olayın ardından polis merkezine gidip Oğuzhan D. hakkında şikayetçi olan H.Ş. ifadesinde kavganın öğle yemeğinin salçalı yapılması üzerine çıktığını söyledi. H.Ş., ifadesinde "Ben yemeği salçalı yaptıralım, dedim. Oğuzhan ise bana ve diğer kasiyer arkadaşıma, 'Yemek işini bana bırakın, karışmayın, kesin çenenizi' dedi. Bu arada kasada müşteri alıyordum. Ben de şaka amaçlı 'yolarım seni' dedim. Müşteri kasadayken bana 'seninle görüşeceğiz' dedi ve gitti" dedi.

"YÜZÜME YUMRUK ATTI"
Oğuzhan D.'nin kasadaki müşteri gittikten sonra yanına geldiğini hakaret ettiğini öne süren H.Ş., "Oğuzhan bana, 'Sen buraya gel. Aşağıya in sana ne olacağını göstereceğim' dedi. 'Sen kim oluyorsun da benimle bu şekilde konuşuyorsun?' dedim. Elleri ile başımı geriye doğru itti. Yüzüme yumruk attı. Karnıma ve sol baldırıma doğru da tekme attı. Çenemden tutmaya çalıştı. Kasiyer arkadaşımda 'sakin olun' diye bizi ayırmaya çalıştı. Mağaza sorumlusu Oğuzhan'ı yanına çağırdı ve neler olduğunu sordu. Oğuzhan küfrederek yanımıza geldi. Tekrar tekme ve yumruk ile bana vurdu. Daha fazla darbe almamak için kendimi savundum" ifadelerinde bulundu.

Yorumlar (0)

Gelişmelerden Haberdar Olun

@