Konya'daki katliam görüntüleri ortaya çıktı

Konya'da 7 kişinin öldürüldüğü katliamın görüntüleri ortaya çıktı.

Konya 31.07.2021, 22:13 04.08.2021, 13:19

Konya'da 7 kişinin öldürüldüğü katliama ilişkin görüntüler ortaya çıktı.

Vahşetin boyutu gözler önüne serildi. Adalet Bakanı Abdulhamit Gül taziye evinde yaptığı ziyarette "Ailenin acısı bizim acımız, cenaze bizim cenazemizdir" diye konuştu.

Konya'da, Mehmet Altun tarafından evlerinde tabancayla vurulan Yaşar Dedeoğulları (65), eşi İpek Dedeoğulları (62), çocukları Serap Dedeoğulları (36), Serpil Dedeoğulları (32), Sibel Dedeoğulları (30), Metin Dedeoğulları (45) ve Barış Dedeoğulları'nın (35) cenazeleri toprağa verildi.

Türkiye'yi dehşete düşüren katliama ilişkin de görüntüler ortaya çıktı.

Görüntülerde saldırganın aileyi bahçede silah zoruyla bir araya getirdiği, bir süre sonra da aile üyelerini kurşun yağmuruna tuttuğu görülüyor.

Konya'daki katliam görüntüleri ortaya çıktı

CİNAYET ŞÜPHELİSİ ARANIYOR

Dedeoğulları ailesine saldırıp, 7 kişiyi öldüren ve K. ailesinin yakını olduğu belirtilen M. A.(33), polis ekiplerince her yerde aranıyor. Polis, M.A.'nın kaçtığı güzergahlar ve aracını terk edip gittiği bölgelerde çalışmaları yoğunlaştırırken, gözaltındaki 10 kişinin sorgusu ise sürüyor.

(Habertürk)

Yorumlar (2)
Doğrucu Davut 2 ay önce
Allah rahmet eylesin cenazeler tabiki sizin cenazeniz sayın adaletsizlik bakanı ,hayratta geçen hafta 3 kişi öldürüldü niye o cenazeleri sahiplenmediniz ? 3,5 atıyor bi tarafınız etnik bi çatışma çıkar diye değilmi?bu ülkeyi siz bu hale getirdiniz ülkede Türkler Türk üm demeye çekinir oldu kürt kürtçe konuşurken ana dili Türk Türk üm doğruyum çalışkanım derken faşist oldu,Suriye ye çevirdiniz ülkeyi daha fazla zarar vermeden şerdoğana söyleyin seçimle geldi seçimle gitsin
Hamza bucak 2 ay önce
Pislik ırkçı

Gelişmelerden Haberdar Olun

@